Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Książeczki edukacyjne dla najmłodszych

Książki edukacyjne warto wprowadzać jak najwcześniej. Mogą po nie sięgać nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale i kilkulatki, które dzięki treściom dopasowanym do wieku poznają świat dookoła. Książeczki edukacyjne dla najmłodszych sprawiają, że nawet niemowlęta i maluchy w wieku żłobkowym błyskawicznie przyswajają informacje o roślinach, zwierzętach, pojazdach, ciele człowieka lub porach roku. Proste historie dla dzieci w wieku 0-2 lata i książeczki z ilustracjami zachęcają maluchy do czytania w przyszłości. Treści dostosowane do wieku najmłodszych czytelników są w pełni zrozumiałe nawet dla niemowląt, dlatego można je wykorzystywać, by uczyć dziecko pierwszych słów i rozumienia zjawisk dookoła niego.

Nauka poprzez zabawę z książeczkami edukacyjnymi

Książeczki edukacyjne dla niemowląt i małych dzieci wspierają prawidłowy rozwój maluchów. Krótkie bajki i wierszyki utrzymują skupienie dziecka oraz budują w nim miłość do książek. Czytanie od najmłodszych lat sprawia, że maluszki w przyszłości chętniej sięgają po lektury. Książeczki edukacyjne 12m oraz dla nieco starszych maluchów cechują się prostym, zrozumiałym słownictwem i mnogością ilustracji. Dzieci mogą nie tylko słuchać treści czytanej przez rodzica, ale i nazywać kolejne obrazki, ćwicząc wymowę nowych słów i ich rozumienie. Książeczki edukacyjne na roczek mogą mieć ruchome elementy, które przykuwają uwagę dzieci i zachęcają do interakcji.

Książeczki edukacyjne dla 2 latka przedstawiają pierwsze, krótkie historie. Rymowana opowieść o przedszkolu, zakupach w sklepie bądź o pożegnaniu ze smoczkiem ułatwia rodzicom przekazanie wiedzy na różne tematy. Dla najmłodszych dzieci przygotowano książki edukacyjne, które mają twarde strony i oprawy, dlatego maluchy mogą z nich samodzielnie korzystać bez ryzyka zniszczenia lektury. Dzięki temu książka służy dziecku dłużej i pozwala na wielokrotne przeczytanie przed snem lub w podróży. Najlepsze książki dla najmłodszych dzieci sprawiają, że w świat maluszka na dobre wkracza literatura, a pasja do czytania rośnie z dnia na dzień.

Książeczki edukacyjne dla dzieci 0-2 lata – dbajmy o rozwój od najmłodszych lat

Książeczki edukacyjne dla rocznego dziecka to przede wszystkim książeczki kontrastowe. Dzięki nim u malucha rozwija się umiejętność skupiania wzroku i wprowadza się pierwsze słowa. Książeczki edukacyjne na roczek to świetny pomysł na prezent oraz alternatywa dla zabawek. Dobrym wyborem jest też seria „Mądre dziecko”, która przybliża maluchom m.in. przeciwieństwa i cyfry.

Dla najmłodszych czytelników przygotowano także ciekawe historie z serii „Montessori”. Książki z tej serii wspierają wszechstronny rozwój dziecka, zachęcając do samodzielnego odkrywania świata. Każda książeczka edukacyjna to wartościowy zakup, który pomaga maluchom odkrywać otoczenie zgodnie z własnymi umiejętnościami i zainteresowaniami. Seria pomaga wydobyć z dzieci pełny potencjał w każdej sferze życia oraz dostarcza radości z uczenia się i doświadczania nowych rzeczy.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 5

 • Marzena Kunicka-Porwisz Montessori. W lesie
  Książka

  Montessori. W lesie

  Marzena Kunicka-Porwisz
  Dostępne warianty: Opis: Książeczki dla najmłodszych przygotowane przez specjalistę zgodnie z metodą Montessori. Dzięki prostym treściom, realistycznym ilustracjom i ćwiczeniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą otaczającego je świata. Uczą się rozpoznawać zwierzęta, części ciała, emocje i sprzęty domowe, a także rozkład dnia, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo. W części W lesie dzieci poznają zwierzęta i rośliny występujące w polskich lasach: drzewa liściaste i iglaste, mech, owoce lasu, jeża, sowę, lisa i dzika. Dowiadują się, które grzyby są jadalne, a które trujące, oraz poznają zawód leśniczego.
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 8,00 zł
 • Marzena Kunicka-Porwisz Montessori. Zdrowie
  Książka

  Montessori. Zdrowie

  Marzena Kunicka-Porwisz
  Dostępne warianty: Opis: Książeczki dla najmłodszych przygotowane przez specjalistę zgodnie z metodą Montessori. Dzięki prostym treściom, realistycznym ilustracjom i ćwiczeniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą otaczającego je świata. Uczą się rozpoznawać zwierzęta, części ciała, emocje i sprzęty domowe, a także rozkład dnia, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo. W części Zdrowie dzieci dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest jedzenie owoców i warzyw oraz picie wody. Poznają zalety porannej gimnastyki, uprawiania sportu i częstych zabaw na dworze. Nauczą się poprawnie myć ręce i zęby. Zrozumieją, jak istotny dla zdrowia jest relaks i odpoczynek.
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 8,00 zł
 • Praca zbiorowa Mądre dziecko. Kształty
  Książka

  Mądre dziecko. Kształty

  Praca zbiorowa
  Dostępne warianty: Opis: Seria książek pt. Mądre dziecko przekazuje dziecku podstawową wiedzę na wesoło, w prosty, nienachalny sposób. Książki z puzzlami zawierają 4 duże puzzle, a pod każdymi puzzlami znajduje się kolorowanka! Książki przekazują wiedzę, rozwijają mięśnie dłoni i dokładność, a także bawią! Dzięki książce Mądre dziecko. Kształty dziecko pozna przeróżne kształty.
  8,00 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 8,00 zł
 • Praca zbiorowa Mądre dziecko. Kolory
  Książka

  Mądre dziecko. Kolory

  Praca zbiorowa
  Dostępne warianty: Opis: Seria książek pt. Mądre dziecko przekazuje dziecku podstawową wiedzę na wesoło, w prosty, nienachalny sposób. Książki z puzzlami zawierają 4 duże puzzle, a pod każdymi puzzlami znajduje się kolorowanka! Książki przekazują wiedzę, rozwijają mięśnie dłoni i dokładność, a także bawią! Dzięki książce Mądre dziecko. Kolory dziecko pozna podstawowe barwy.
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 8,00 zł
 • Patrycja Wojtkowiak-Skóra Dobre maniery. Proszę
  Książka

  Dobre maniery. Proszę

  Patrycja Wojtkowiak-Skóra
  Dostępne warianty: Opis: Sztywnostronicowe książki, które za pomocą sympatycznych ilustracji i rymowanek uczą dzieci trzech magicznych słów (Proszę, Dziękuję, Przepraszam) już od najmłodszych lat. W książeczkach pojawia się ten sam Pan Szop, który ukazał się w Elementarzu dobrych manier, i wierszem przekazuje ważne informacje. Książki zachęcają też dziecko do interakcji – w środku zadania typu pogłaszcz kotka, zapukaj itd. W książce "Dobre maniery. Proszę" przedstawiamy 8 sytuacji, w których zwierzątka o coś proszą. Wszystko przedstawione jest za pomocą sympatycznego wierszyka. Oprócz tego przy każdej sytuacji zachęcamy dziecko do zabawy. Ostatnia rozkładówka to podsumowanie.
  6,00 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 6,00 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 5