Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Puzzle dla dzieci 6-8 lat

Układanie puzzli to wartościowa rozrywka, która rozwija zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania łamigłówek. Dzieci, które układają obrazki z niewielkich, rozsypanych elementów szybciej zapamiętują nowe informacje i przyswajają wiedzę z różnych przedmiotów. Puzzle, które można kupić dla dziewczynek i chłopców w wieku 6-8 lat, zawierają odpowiednią liczbę elementów i mają poziom trudności dostosowany do możliwości dzieci.

Różnorodność barw i motywów – puzzle dla dzieci 6-8

Wybierając puzzle dla dzieci 6 lat, można znaleźć układanki z motywami z najpopularniejszych bajek. Na dziewczynki i chłopców czekają motywy z bajek Disneya oraz seriali animowanych, które biją rekordy popularności wśród młodszych widzów. Puzzle dla 6-latków, 7-latków i 8-latków to również układanki ze zwierzątkami. Szczeniaczki i kocięta, a także inne miłe, puchate króliczki przyciągają uwagę dzieci i zachęcają je do częstszego sięgania po wartościowe rozrywki. Ponadto puzzle dla dzieci 7 lat obejmują motywy samochodów i innych pojazdów oraz superbohaterów z komiksów i filmów. Wśród nich można znaleźć układanki z wizerunkiem kultowej postaci Spidermana i Batmana, jak i z bohaterami, którzy niedawno podbili serca najmłodszych.

Wspólna rodzinna zabawa z puzzlami od Foksal

Zakup puzzli do wspólnego układania to świetny pomysł na rodzinne spędzenie wolnego czasu. Układanie obrazka z małych, rozsypanych elementów wymaga skupienia się wszystkich osób na jednym zadaniu, co sprzyja budowaniu więzi. Zabawa dostarcza rodzicom i dzieciom sporo przyjemności, bez względu na to, w jakim wieku są poszczególni członkowie rodziny. Puzzle dla dzieci 8 lat liczą ponad 100 elementów, dlatego nie nudzą pociech i jednocześnie nie są zbyt proste dla rodziców lub dziadków. Wszyscy doskonale się przy nich bawią, gdyż układanie puzzli pomaga budować głębokie więzi z dorosłymi i rodzeństwem.

Zalety puzzli a rozwój dziecka

Puzzle pozytywnie wpływają na rozwój umysłowy dziecka. Łączenie niewielkich elementów w całość wymaga logicznego myślenia oraz skupienia. Dzięki puzzlom dzieci lepiej radzą sobie z rozwiązywaniem zadań w szkole i stają się cierpliwe. Dłużej utrzymują skupienie na wykonywanej czynności, co ułatwia im naukę. Obracanie małych części i dopasowywanie ich do pozostałych puzzli podnosi umiejętności motoryczne. Ponadto regularne układanie puzzli pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny, gdyż pomaga dzieciom w wyciszeniu i ograniczeniu czasu spędzanego przed urządzeniami elektrycznymi.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 12

 • Opis: Ludzkie ciało to niesamowita maszyna! Dowiedz się między innymi, jak działają mięśnie, ile kości znajduje się w ciele człowieka, czym jest układ krążenia oraz jak funkcjonuje ludzki mózg. Poznawaj, baw się i odkrywaj! W zestawie znalazły się: puzzle – 200 puzzli o tej samej wielkości i 10 ekstra puzzli, które są odwzorowaniem części ludzkiego ciała, oraz 32-stronicowa książka z informacjami, jak działa ciało człowieka.  Puzzle: 70 x 44 cm
  Promocja -55%
  36,00 zł
  79,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł
 • Opis: Dżungla to złożony ekosystem, w którym tętni życie. Obszary te są jednak zagrożone. Ułóż puzzle i przeczytaj książkę, by jak najlepiej poznać te fascynujące miejsca i dowiedzieć się, co możesz zrobić, aby je chronić. Mnóstwo nauki i mnóstwo dobrej zabawy! W zestawie: puzzle 220 elementów + książeczka. Układanka: 70 x 44 cm
  Promocja -55%
  29,00 zł
  64,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,00 zł
 • Dostępne warianty: Puzzle Opis: Polskę można poznawać na wiele sposobów! Polska to piękny i fascynujący kraj – od dużych miast i uroczych, klimatycznych miasteczek, przez zabytki i pomniki kultury, aż po zapierające dech w piersiach krajobrazy. Przeczytaj książkę, ułóż puzzle i poznaj niesamowite fakty o Polsce! W zestawie znalazły się: puzzle – 210 elementów oraz 32 stronicowa książka, w której znalazły się ciekawe informacje o naszym kraju. Puzzle: 70 x 44 cm
  Promocja -55%
  36,00 zł
  79,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł
 • Dostępne warianty: Puzzle Opis: Oba bieguny, północny i południowy, od zawsze są pokryte grubą warstwą śniegu i lodu. Zmiany klimatyczne przekształcają jednak te środowiska i żyjące na tych obszarach zwierzęta muszą się przystosować do nowych warunków. Przeczytaj książkę, układaj puzzle i wyrusz na fascynującą wyprawę na bieguny. Mnóstwo nauki i mnóstwo dobrej zabawy! W zestawie: puzzle 220 elementów + książeczka. Układanka: 70 x 44 cm
  Promocja -55%
  29,00 zł
  64,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,00 zł
 • Anna Paszkiewicz Irena Trevisan Jednorożce. Puzzle 100 elementów + książka
  Puzzle

  Jednorożce. Puzzle 100 elementów + książka

  Anna Paszkiewicz, Irena Trevisan
  Dostępne warianty: Puzzle Opis: TRUDNO SPOTKAĆ JEDNOROŻCA. TO STWORZENIE WPROST MAGICZNE, A DO TEGO WYJĄTKOWE, KOLOROWE I PRZEŚLICZNE. Puzzle idealne dla wszystkich małych wielbicieli magicznych stworzeń, dzięki którym przeniosą się do fantastycznego, baśniowego świata. Wesoły wierszyk dostarczy maluchom mnóstwo radości, a puzzle – zabawę na długi czas..
  Promocja -55%
  29,00 zł
  64,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,00 zł
 • Opis: Wyrusz w podróż dookoła świata i poznaj niesamowite fakty o naszej planecie! Odwiedź obie półkule, sprawdź głębokość oceanów, odkryj niezwykłe gatunki zwierząt i zajrzyj do najsłynniejszych budowli na Ziemi. Poznawaj, baw się i odkrywaj!
  Promocja -55% Bestseller
  36,00 zł
  79,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł
 • Anna Paszkiewicz Irena Trevisan Smoki. Puzzle 100 elementów + książka
  Puzzle

  Smoki. Puzzle 100 elementów + książka

  Anna Paszkiewicz, Irena Trevisan
  Opis: W KSIĄŻKACH, W BAŚNIACH I LEGENDACH, ŻYJĄ STWORY NIESŁYCHANE. TO OGROMNE, PIĘKNE SMOKI – WCIĄŻ DOKŁADNIE NIEPOZNANE. To idealny tytuł dla wszystkich miłośników smoków. Te fantastyczne stworzenia od lat fascynują i pobudzają wyobraźnię. Książka i puzzle pozwolą małym czytelnikom na dobrą zabawę.
  Promocja -55%
  29,00 zł
  64,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,00 zł
 • Dostępne warianty: Puzzle Opis: Wyrusz w fascynującą podróż w kosmos! Odkrywaj galaktyki i mgławice, zwiedzaj planety Układu Słonecznego i wyląduj na Księżycu. Poznawaj, baw się i odkrywaj! Idealny zestaw dla wszystkich młodych odkrywców zainteresowanych tym, co dzieje się na świecie.
  Promocja -55% Bestseller
  36,00 zł
  79,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 36,00 zł
 • Opis: Zestaw składający się z 300-elementowych puzzli oraz książeczki prezentującej poszczególne elementy drzewa życia. Oto kolorowe, fascynujące drzewo życia. Poznaj najróżniejsze formy życia, od wielkich drzew po przemykające u ich stóp maleńkie zwierzęta, a także wszystko, co jest pomiędzy nimi! Wspaniałe ilustracje i mnóstwo dobrej zabawy.
  Promocja -25%
  44,99 zł
  59,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł
 • Opis: Tabliczka mnożenia na wesoło. W książce znalazło się mnóstwo wskazówek, sztuczek i ćwiczeń, które pomogą ci nauczyć się mnożenia aż do 12 x 12. Dowiesz się, dlaczego warto znać pokazane tu tabelki, użyjesz „maszyny liczbowej”, aby odpowiedzieć na dowolne pytanie dotyczące mnożenia, i sprawdzisz swoją wiedzę za pomocą Wyzwania Tabliczki Mnożenia. Puzzle z tabliczką mnożenia z pewnością ułatwią naukę.
  Promocja -25%
  44,99 zł
  59,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł
 • Dostępne warianty: Puzzle Opis: Przez ponad 170 milionów lat światem rządziły gady: dinozaury zdominowały lądy, pterozaury władały w powietrzu, a morza roiły się od ogromnych gadów morskich. Dinozaury były bardzo różnorodną grupą stworzeń. Należały do nich największe zwierzęta lądowe i najpotężniejsze drapieżniki, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi. Dzięki tym puzzlom i książce będziesz mógł uporządkować wiedzę o dinozaurach! Mnóstwo faktów i ogrom dobrej zabawy.
  Promocja -25%
  44,99 zł
  59,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł
 • Opis: W książce znalazły się fascynujące fakty o najróżniejszych zwierzętach zamieszkujących naszą planetę. Są tu także informacje o zwierzętach żyjących w różnych środowiskach i na różnych kontynentach. Puzzle to mapa z wieloma gatunkami zwierząt zamieszkujących cały świat!
  Produkt niedostępny
  44,99 zł
  59,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 12