Kontakt dla mediów

Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o. (W.A.B.; Wilga, Buchmann; Uroboros; YA!; Foxgames) - wydajemy rocznie kilkaset nowości książkowych i kilkadziesiąt gier planszowych.

 

Skontaktuj się:

Literatura i książka dla dzieci:

Katarzyna.Plonska@gwfoksal.pl

Gry planszowe

Iwona.Cel@gwfoksal.pl

Media społecznościowe:

Maksymilian.Lawera@gwfoksal.pl

Kryminał:

Urszula.Niewirowicz@gwfoksal.pl

Literatura piękna obca:

Bartosz.Kaminski@gwfoksal.pl

Kulinaria:

Weronika.Oblucka@gwfoksal.pl

Fantasy i SF:

Marta.Kucharz@gwfoksal.pl

Pozostałe:

Malgorzata.Danowska@gwfoksal.pl

Dominika.Plewik@gwfoksal.pl

Agnieszka.Tatera@gwfoksal.pl

Szef Działu Promocji i PR:

Maciej.Marcisz@gwfoksal.pl

Wydawnictwo Foksal - Wydawnictwo WAB - Wydawnictwo Wilga - Wydawnictwo Buchmann - Wydawnictwo Uroboros