Kontakt dla mediów

Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o. (W.A.B.; Wilga, Buchmann; Uroboros; YA!; Foxgames) - wydajemy rocznie kilkaset nowości książkowych i kilkadziesiąt gier planszowych.

 

Skontaktuj się:

Literatura i książka dla dzieci:

Dominika.Plewik@gwfoksal.pl

Monika.Pigan@gwfoksal.pl

Gry planszowe

Anna.Kietzman@gwfoksal.pl

Media społecznościowe:

Elwira.Gonet@gwfoksal.pl

 Kulinaria:

 Weronika.Oblucka@gwfoksal.pl

 Fantasy i SF:

 Marta.Kucharz@gwfoksal.pl

 Pozostałe:

 Malgorzata.Danowska@gwfoksal.pl

 Dominika.Plewik@gwfoksal.pl

 Agnieszka.Tatera@gwfoksal.pl

 Urszula.Niewirowicz@gwfoksal.pl

 Maksymilian.Lawera@gwfoksal.pl

 Joanna.Andruszko@gwfoksal.pl

 Szef Działu Promocji i PR:

 Maciej.Marcisz@gwfoksal.pl

 

Wydawnictwo Foksal - Wydawnictwo WAB - Wydawnictwo Wilga - Wydawnictwo Buchmann - Wydawnictwo Uroboros - Foxgames