Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Romanse i erotyka

Książki erotyczne przenoszą czytelników w świat męskich i damskich fantazji oraz nieposkromionych namiętności. Odrzucają wstyd i różne ramy, odkrywając przed odbiorcami świat, którego często nie znali. Niegrzeczne książki pobudzają wyobraźnię i jednocześnie pozwalają znaleźć w sobie odwagę, by spełnić własne pragnienia. Sięgają po nie kobiety i mężczyźni w każdym wieku, niekiedy w ukryciu, innym razem dumnie prezentując książkę w dłoni. Powieści erotyczne przynoszą rozrywkę, która intensywnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię.

Literatura erotyczna – główne cechy

Historia erotyków sięga starożytności, jednak współczesne powieści o miłości duchowej i cielesnej nawiązują do dawnych dzieł w znikomym stopniu. Odrzucenie tabu i skupienie się na opisie aktu płciowego sprawiło, że współczesne książki erotyczne to opowieści, które czyta się z wypiekami na twarzy. Książki o tematyce erotycznej akcentują zarówno miłość fizyczną, jak i duchową, opisując towarzyszące jej emocje pozytywne i negatywne. Autorzy zachwycają się kobiecą urodą oraz męskim, atrakcyjnym ciałem. Zwracają uwagę na ich piękno, reakcje na wzajemny dotyk i bliskość.

W literaturze erotycznej główna bohaterka lub główny bohater odkrywają swoją seksualność i czerpią z niej przyjemność. Twórcy nie boją się pokazywać, że młoda dziewczyna uczy się własnej cielesności, bądź że mężczyzna dokonuje licznych podbojów. Literatura erotyczna to książki, w których można przeczytać o fantazjach bohaterów, a także o aktach, w których sami uczestniczyli. Książki mogą skupiać się zarówno na samej erotyce, jak i mieć rozbudowane wątki erotyczne, stanowiące uzupełnienie całej treści. Wątki erotyczne ma w sobie zarówno literatura obyczajowa, jak i psychologiczna, horrory lub thrillery.

Książki z wątkiem erotycznym nie są wulgarne i niestosowne. Wśród nich znajduje się wiele tytułów, które przedstawiają miłość fizyczną w sposób subtelny, delikatny i pobudzający zmysły. Fizyczność i pożądanie oraz namiętność i hołubienie ciała idą ze sobą w parze, dlatego wydawnictwo kobiece ma w swojej ofercie liczne pozycje erotyczne. Kobiety mogą je kupić w najniższej cenie, by poznać fantazje innych osób i odkryć swoje własne potrzeby.

Książki z wątkiem erotycznym, które warto znać

Sięgając po książki erotyczne, warto wybierać zarówno dzieła znane i cenione, które powstały kilkadziesiąt lat wcześniej, jak i najnowsze tytuły o tej tematyce. Przekrój powieści i poezji erotycznej z różnych epok pozwala poznać zmieniające się spojrzenie na ludzką seksualność i stosunek autorów do namiętności oraz pożądania na przestrzeni wielu dekad. Najnowsze książki z wydawnictwa W.A.B z szybkim czasem wysyłki zapewniają dostęp do nowych tytułów od razu po ich pojawieniu się w sprzedaży.

Książki erotyczne, które warto znać, to dzieła tworzone przez polskich i zagranicznych twórców. Na uwagę zasługują pozycje poruszające wątki psychologiczne i ukazujące skomplikowane wnętrze bohaterów poszukujących miłości oraz odkrywających namiętność. Literatura erotyczna tego typu nie tylko rozbudza wyobraźnię, ale pozostawia pole do refleksji nad postępowaniem bohaterów przyjmujących kontrowersyjne postawy.

Książki erotyczne – polecani autorzy

Literatura erotyczna to szeroka kategoria, w której można znaleźć książki erotyczne autorstwa m.in. Katarzyny Mak. Napisana przez nią lekka seria erotyków zapewnia rozrywkę na długie wieczory. K.A. Figaro, czyli Katarzyna Grochowska, stworzyła z kolei serię powieści, w których wielka namiętność prowadzi do zdrady.

Romanse

Miłość i jej blaski oraz cienie od tysięcy lat inspirowały twórców. Emocje towarzyszące zakochanym przyczyniły się do powstawania dzieł starożytnych, średniowiecznych oraz późniejszych. Nie inaczej jest obecnie – miłość wciąż stanowi jeden z najważniejszych wątków w literaturze. Kategoria romans obejmuje książki, które pokazują, że bez miłości nie da się żyć. Przedstawiają miłość szczęśliwą i nieszczęśliwą, nie tylko w nastoletnim wieku, ale i pomiędzy dojrzałymi osobami, które z miłości postanowiły zmienić całe swoje dotychczasowe życie.

Powieści romantyczne – które tytuły należy znać?

Romanse obejmują książki kultowe, które trafiły do kanonu literatury pięknej, ale nie tylko. Wśród tytułów należących do tego gatunku można znaleźć wiele nowości, które przenoszą czytelnika do czasów współczesnych i pokazują, z jakimi trudnościami zmagają się współcześni kochankowie. Na uwagę zasługują w szczególności książki romanse, które łamią kulturowe tabu i pokazują, że miłość nie zna granic. Fabuła skupiona na uczuciu dojrzałej kobiety i młodszego mężczyzny pozwala inaczej spojrzeć na miłość, by przekonać się, że nie ma w niej nic złego, nawet pomimo różnicy wieku. Podobnie jest w przypadku miłości pomiędzy osobami tej samej płci. Książka romans pokazuje czytelnikowi, z czym zmagają się zakochani w sobie mężczyźni lub kobiety. Bohaterowie chcą jedynie kochać i żyć szczęśliwie, choć ich związek nie zawsze spotyka się z akceptacją.

Jakie inne powieści romantyczne warto znać? Romans wbrew pozorom to nie tylko literatura kobieca. Do czytelników należą głównie panie, lecz panowie również znajdą coś dla siebie w tej kategorii. Książka opowiadająca o żołnierzu powracającym z misji na prowincję, by leczyć powojenny stres, pokazuje, że miłość można spotkać zawsze, nawet gdy okoliczności wydają się temu nie sprzyjać. Panowie mogą sięgnąć również po romanse z wątkami erotycznymi, by przekonać się, o czym fantazjują kobiety i jakiej miłości fizycznej pragną.

Najpopularniejsi autorzy książek romantycznych

Wielka miłość inspirowała i nadal inspiruje setki autorów z całego świata. Mnogość książek o miłości sprawia, że czasami trudno wybrać spośród nich jeden tytuł dla siebie. Które książki są najpopularniejsze? Na których autorów romansów warto zwrócić uwagę i kupić ich bestsellery? Do poczytnych autorów należy m.in. Tomasz Betcher. Jego powieść „Żołnierskie serce” pokazuje, że na miłość zasługuje nawet żołnierz ze zranioną duszą i trudnym charakterem. Kulturowe tabu o miłości między dojrzałą kobietą a młodym, przystojnym zielarzem łamie z kolei w powieści „Szeptun”. Betcher to pedagog i socjoterapetua, który doskonale wczuwa się w uczucia wykreowanych postaci. Dzięki temu tworzy bohaterów z krwi i kości, których można kochać lub nienawidzić od pierwszych stron powieści.

Alison Cochrun z kolei przybliża czytelnikom miłość queerową. Opisuje m.in. historię dziewczyny, która staje przed wyborem: małżeństwo z rozsądku z mężczyzną lub miłość do kobiety. Autorka przedstawia trudne tematy w lekkiej, przystępnej formie, wplatając w opowieść wątki humorystyczne. Do grona najlepszych autorów należy też Vladimir Nabokov, który nie boi się pokazać w swojej powieści miłości pomiędzy kuzynem a kuzynką. Zakup jego książek to nie tylko okazja do poznania nowego romansu, ale i szansa na przeczytanie dzieła pełnego zgrabnych gierek słownych, aluzji do sztuki i literatury oraz wielowymiarowego humoru.

Czym charakteryzuje się dobry romans?

Książki romantyczne to znacznie więcej niż płytkie historyjki o zakochaniu, pożądaniu i zazdrości. Wzruszające powieści pokazują, że miłość to całe spektrum uczuć, nierzadko ze sobą sprzecznych. Wybierając książki o miłości, warto stawiać na tytuły, które ukazują wiele rodzajów miłości i skupiają się na uczuciach, które w różnych momentach towarzyszą bohaterom. Wielka miłość to bowiem zarówno szczęście, pożądanie i namiętność, jak i zazdrość, smutek z rozstania i tęsknota. Im więcej wymiarów miłości pokazuje romans, tym większa jest jego wartość dla czytelnika.

Ustaw kierunek rosnący

1-20 z 23

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Kinga A. Lis Po zachodzie słońca
  Książka

  Po zachodzie słońca

  Kinga A. Lis
  Dostępne warianty: Opis: "Nie byłam już Danicą, lecz Stellą, którą ubóstwiali wszyscy. Byłam Stellą, dla której tutaj przychodzili i zostawiali swoje pieniądze. Byłam dziewczyną dla nich, nigdy dla siebie. To nie jest historia o Kopciuszku, który znalazł księcia. Znajdziecie tu tylko to, co dzieje się po zachodzie słońca i za zamkniętymi drzwiami. Wszystko, co jest zakazane dla większości z nas." Danica, dziewczyna, którą błędy młodości zaprowadziły w ciemne zakamarki nocnego klubu i Alan, mężczyzna, który pewnego dnia przypadkowo się w nim pojawia. Ich poznanie rozpoczyna historię, w której nic nie jest oczywiste i przewidywalne. Czy dziewczyna będzie umiała opuścić niebezpieczne środowisko, gdy na swej drodze spotka miłość swojego życia? Czy może jej przywiązanie do tego miejsca zwycięży? To nie jest kolejne love story!
  22,50 zł
  44,99 zł
 • Z.K Marey Black. Restless soul
  Książka

  Black. Restless soul

  Z.K Marey
  Dostępne warianty: Opis: Chloe Millers przyjeżdża do rodzinnego miasta z nadzieją, że to właśnie tutaj odnajdzie szczęście. Postanawia rozpocząć studia na pobliskim Uniwersytecie w Portland. Jej plan zakłada, że skupi się przede wszystkim na nauce i pomocy dziadkom, których nie widziała od lat. Chce pozostać niewidoczna – zwłaszcza dla płci przeciwnej. Problem w tym, że na drodze Millers znowu stają bracia Salvatore, z którymi w dzieciństwie spędzała sporo czasu. Cała trójka dorosłych już mężczyzn wywraca do góry nogami jej plan nowego życia. Najstarszy z braci budzi w Chloe wiele sprzecznych emocji. Bo cierpliwy Simon Salvatore wraca po swoje – i wygląda to, że tym razem nic go nie powstrzyma. W planie, który stworzył już dawno temu, nie ma miejsca na porażkę.
  22,50 zł
  44,99 zł
 • Agnieszka Siepielska Anna Wolf Monika Nerc Gangsterzy. Zrodzeni z mroku
  Książka

  Gangsterzy. Zrodzeni z mroku

  Agnieszka Siepielska, Anna Wolf, Monika Nerc
  Dostępne warianty: Opis: Anna Wolf, Monika Nerc i Agnieszka Siepielska – trzy wyjątkowe autorki w niepowtarzalnym wydaniu Lipstick Books! Niesamowite powieści mafijne, od których nie oderwiesz się aż do ostatniej strony. Czarny stara się żyć spokojnie i nie wychylać, aby nie wyszło na jaw, że jest odpowiedzialny za zniknięcie jednego z ważniejszych gangsterów w kraju. Mimo wcześniejszych obietnic składanych samemu sobie, wiąże się z Ritą – złodziejką samochodów i kobietą, która niespodziewanie wsiadała do jego auta na granicy polsko-białoruskiej. Połączenie tych dwóch żywiołów, nie może przynieść niczego dobrego… A co, jeśli mylą się wszyscy, którzy tak myślą? Zoran jest znanym zabójcą półświatka mafijnego i nawet tam jego specyficzne upodobania budzą lęk. Ma obsesję na punkcie muzyki klasycznej, ale to krzyki bólu są dla niego najpiękniejszą melodią. Żeruje na strachu ofiar, czasami zabijając z nudów. Aurora to drobna złodziejka z bliznami na ciele oraz wspaniałym głosem, która podczas ulicznego występu przyciąga uwagę jednego z najniebezpieczniejszych mężczyzn podziemia. Co łączy tych dwoje? Czy miłość i zbrodnia mogą iść ze sobą w parze? Sophie nie miała łatwego życia, przemoc w domu rodzinnym zarówno jej, jak i najlepszej przyjaciółki Jess, sprawa, że dziewczyny przy pierwszej nadarzającej się okazji uciekają wraz z członkami klubu Sinners & Reapers. Cash po powrocie z wojska traci niemalże wszystko. Pozostali mu jedynie klubowi bracia i Sophie, z którą chciałby odbudować swój świat. Mężczyzna nosi jednak w sobie przerażającą tajemnicę… A nie da się długo skrywać czegoś, co czai się za rogiem i może zmienić los ich obojga. Mówią, że miłość jest najważniejsza, ale co, jeśli ktoś kocha się w intrygach, tajemniczych układach i w mroku? Książka pochłonęła mnie w całości i to trzykrotnie! Dostałam w niej aż trzy fascynujące historie, w których główne skrzypce grała nie tylko ta prawdziwa miłość, ale i ta bardziej szaleńcza, miłość do życia na krawędzi. Polecam tym, którzy lubią czytać książki z wypiekami na twarzy! Patrycja Strzałkowska Co może powstać z mieszanki trzech wspaniałych autorek?! Lubicie mafijne klimaty, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, niebezpieczeństwa, porachunków, życia na krawędzi, a wszystko to doprawione szczyptą romansu? Jeśli tak, to ta pozycja jest dla was obowiązkowa. Polecam z całego serca! Alicja Skirgajłło Mroczny i zmysłowy świat bezwzględnych samców alfa i silnych kobiet, które niejednokrotnie znajdują się w niebezpieczeństwie i muszą zawalczyć o siebie. Te historie nie tylko rozgrzewają i zapewniają dreszczyk adrenaliny, ale także bawią i wzruszają. Ta książka spodoba się nie tylko fankom gangsterskich klimatów. Gorąco polecam! Alexa Lavenda
  21,50 zł
  42,99 zł
 • Katarzyna Mak Kobieta gangstera
  Książka

  Kobieta gangstera

  Katarzyna Mak
  Dostępne warianty: Opis: Nela po tym, co odkryła, nie chce mieć nic wspólnego z Kostkiem. Nie, ONA nie chce go znać! Ale Kostek umie postawić na swoim. Poza tym ON nie jest facetem, o którym można tak łatwo zapomnieć… Nela, wbrew własnym przekonaniom, daje kolejną szansę swojemu ukochanemu. A to wiąże się z wieloma zmianami i poświęceniem, na które być może wcale nie jest gotowa. Dziewczyna nie podejrzewa, że „nowa praca” może ją zaprowadzić w miejsce, do którego nie powinna nawet zaglądać – do samego piekła. Kostek wie, że popełnia straszny błąd, ale nie potrafiąc zapomnieć o Neli, decyduje się na związek bez przyszłości. Jednak ukrywanie istnienia ukochanej przed światem, to chyba nienajlepszy pomysł, o czym wkrótce przekonają się oboje. Czy Kostek wraz z Nelą zdołają stworzyć namiastkę prawdziwego domu, w którym ONA się wychowała, a o którym ON od zawsze marzył?
  21,50 zł
  42,99 zł
 • Kinga Litkowiec Szept mroku
  Książka

  Szept mroku

  Kinga Litkowiec
  Dostępne warianty: Opis: Królowa Romansów Mafijnych powraca! Kinga Litkowiec w nowej, zmysłowej i przepełnionej sekretami opowieści. Mia otrzymuje niepokojące wiadomości od tajemniczego prześladowcy. Ktoś ją obserwuje, śledzi każdy jej krok i wciąga w niebezpieczną grę. Ostatnie dni szkoły średniej zapowiadają upragnione wakacje i ucieczkę od rodzinnych problemów oraz nieobliczalnego stalkera. Jednak to, co wydaje się tylko głupią zabawą, przeradza się w prawdziwy koszmar. Czy to możliwe, że szalonym mężczyzną jest ktoś z otoczenia Mii, kto wie o niej więcej niż wszyscy? I kto nie zawaha się wykorzystać tej wiedzy, kiedy tylko Mia przestanie być mu posłuszna? "Takiej Kingi jeszcze nie znacie! Autorka naprawdę potrafi zaskoczyć. Ta książ­ka, ten thriller trzyma w napięciu od samego początku aż do ostatniej strony, do ostatniej kropki. W tej powieści może wydarzyć się dosłownie wszystko, a jednocześnie nic nie jest oczywiste. I najważniejsze... ta historia mogła się przydarzyć każdemu z nas, również Tobie. Gorąco polecam!!!" Katarzyna Mak "Kinga Litkowiec tym razem bierze czytelnika za rękę i prowadzi w ciemne meandry ludzkiej psychiki. Tu nie ma słodkiego romansu, jest napięta atmosfera, poczucie ciągłego osaczenia i mrok, który wciąga z każdą kolejną stroną. Polecam zanurzyć się w nim i nie ufać nikomu." Aniela Wilk "Kinga Litkowiec w swojej najnowszej powieści Szept mroku wciąga nas w wir niesamowitych splotów akcji. Wywołuje masę emocji i niezwykłego napięcia. Książka czyta się sama i uzależnia swoją intensywnością. Czytelnik nie jest w stanie jej odłożyć ani na chwilę, bo pragnie wiedzieć więcej. Lubisz mrok, akcję, emocje i niepokój – czyli istną mieszankę wybuchową? Jeśli tak, to ko­niecznie sięgnij po Szept mroku. Ta książka jest dla Ciebie!" K.A. Figaro "Ta książka to gwarancja zarwanej nocki, bo kiedy już zaczniesz czytać, nie będziesz mogła się od niej oderwać! Historia Mii wciąga, rozgrzewa powoli i z rozmysłem, jest pełna napięcia, tajemnic, a do tego wszystkiego okraszona dreszczykiem strachu. Przystojny i władczy stalker, pokrzywdzona przez los, łaknąca ciepła i bezpieczeństwa dziewczyna oraz zakazany związek – czego więcej można chcieć od gorącego romansu?" Alexa Lavenda
  21,50 zł
  42,99 zł
 • Katarzyna Mak Royals. Playboy
  Książka

  Royals. Playboy

  Katarzyna Mak
  Dostępne warianty: Opis: Charlie to arystokrata. Pochodzi z zamożnej, szkockiej rodziny. Jest hrabią, bogaczem, którego naprawdę stać na wiele. Otoczony pięknymi kobietami, wiedzie życie lekkoducha – playboya. Charlie nie ogląda się za siebie, ani też nie patrzy w przyszłość. Cieszy się z życia i bawi się nie tylko nim… Ale wszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć. W dniu, kiedy na jego drodze stanie Gabriela – młodsza siostra jego najlepszego przyjaciela z Polski, Lukasa – Charlie postanawia coś zmienić. A dzieje się tak za sprawą nocy i zbliżenia, do którego nigdy nie powinno dojść. Przecież siostra Luki była ostatnią kobietą, na którą miał prawo spojrzeć, której pod żadnym pozorem nie miał prawa tknąć… Charlie to człowiek honoru i wkrótce poprosi o rękę Gabi, jednak czy arystokratyczna rodzina dopuści do ich ślubu?
  17,00 zł
  42,99 zł
 • K. A. Figaro Zakazany owoc
  Książka

  Zakazany owoc

  K. A. Figaro
  Dostępne warianty: Opis: Gdy grzech puka do drzwi, co robisz? Zamkniesz je czy otworzysz szerzej? Zuzanna mimo sprzeciwu wpływowych rodziców planuje ślub z Fabianem. Wystawne rodzinne przyjęcie okazuje się kompletną porażką, jednak nikt nie spodziewa się najgorszego. Zuza ulega poważnemu wypadkowi i trafia do szpitala. W powrocie do zdrowia i przywróceniu pamięci wspiera ją tamtejszy ksiądz. Czy przyjaźń tych dwojga przerodzi się w romans? I czy Artur na pewno jest księdzem? A co jeśli wypadek był dopiero początkiem kłopotów Zu?
  17,00 zł
  42,99 zł
 • Alexa Lavenda Rocker Project
  Książka

  Rocker Project

  Alexa Lavenda
  Dostępne warianty: Opis: Nel, żyje w złotej klatce. Jej ojciec wymaga od niej bycia perfekcyjną córką w każdym calu. Uwikłany w niebezpieczne interesy próbuje wciągnąć dziewczynę w aranżowane małżeństwo. Alex jest wokalistą w znanym rockowym zespole, czasami zbyt szybko puszczają mu nerwy, czego konsekwencje poniesie już wkrótce. Mimo że pochodzą z różnych światów, a dzieli ich chyba wszystko, znajdują wspólny język – pasję do muzyki. Co to była za historia! Uwielbiam książki tej autorki, ale ta zdecydowanie jest moją ulubioną. Rocker Project jest przepełniona emocjami, a bohaterów nie można nie polubić. Już teraz wiem, że z pewnością wrócę do tej powieści, bo dzięki świetnemu stylowi Alexy sprawia, że czytelnik czuje się tak, jakby znalazł się w środku akcji. Gorąco polecam! Kinga Litkowiec Cudowna, romantyczna i trudna do odłożenia opowieść o Nel, która pragnie wyrwać się z pozornie idealnego życia, w którym ma wszystko oprócz wolności. Pewnego dnia dziewczyna postanawia postawić się ojcu i zawalczyć o swoje szczęście. To książka dająca nadzieję. Mówiąca o tym, że każdy z nas zasługuje na miłość. Polecam! Patrycja Strzałkowska
  17,00 zł
  42,99 zł
 • Alicja Skirgajłło K.A. Figaro Sekretny kurort
  Książka

  Sekretny kurort

  K.A. Figaro, Alicja Skirgajłło
  Dostępne warianty: Opis: Enzo prowadzi we Włoszech ekskluzywny kurort, jego życie wydaje się spokojne i ułożone. Do czasu! Kaja wyjeżdża na wakacje z przyjaciółką, zmęczona pracą w Polsce zastanawia się nad nowym początkiem. Wszystko wskazuje na to, że namiętny romans, który wybucha między tą dwójką skończy się jak jedna z wielu miłosnych przygód. Okazuje się jednak, że uczucie przetrwa o wiele dłużej, tylko co zrobi Kaja, gdy Enzo pozna jej sekret? I czy mafia pokrzyżuje ich wspólne plany?
  21,50 zł
  42,99 zł
 • Katarzyna Mak Dziewczyna gangstera
  Książka

  Dziewczyna gangstera

  Katarzyna Mak
  Dostępne warianty: Opis: „Dziewczyna gangstera” to początek nowej mafijnej serii z wyrazistymi i silnymi bohaterami, niespodziewanymi zwrotami akcji oraz gorącym romansem. Nela jest dziewczyną, jakich z pozoru wiele. Z całą pewnością jednak żadna z niej szara myszka. Zaczyna stawiać pierwsze kroki w swoje dorosłe życie, które nabierze rozpędu z chwilą, gdy pozna Kostka. Kostek wychowywał się na ulicy, poznając smak prawdziwego ubóstwa. To właśnie wtedy poprzysiągł, że już nigdy nie zazna biedy. Teraz ma niemal wszystko… Czy młodziutka Nela zdoła pokochać Kostka, który zupełnie nie pasuje do roli jej wymarzonego księcia z bajki?
  21,50 zł
  42,99 zł
 • Maya Frost Klub pani M.
  Książka

  Klub pani M.

  Maya Frost
  Dostępne warianty: Opis: Kontynuacja gorącego erotyku Klub pana G. Milena nie jest już ani znudzoną, ani zahukaną nudną mężatką. Po gorących przygodach w Klubie Nieziemskich Doznań i burzliwym zakończeniu przygody z Gabrielem Milena wpada na szalony pomysł założenia własnego ekskluzywnego klubu. Wspiera ją w tym przyjaciółka. Kobiety będą w nim mogły spełniać swoje najdziksze seksualne fantazje. Zapowiada się, że będzie jeszcze bardziej gorąco niż w Klubie Nieziemskich Doznań.
  20,00 zł
  39,99 zł
 • K. A. Figaro Serce na zakręcie. Tom 2
  Książka

  Serce na zakręcie. Tom 2

  K. A. Figaro
  Dostępne warianty: Opis: Kontynuacja książki „Serce na walizkach”. Małgorzata Piłat próbuje poskładać swoje życie osobiste. Widmo minionego romansu odciska niezatarte piętno. Pożądanie i namiętność gryzą się z życiem podporządkowanym jednej osobie. Jakiego wyboru dokona Małgorzata? Na szali jest dwóch mężczyzn, tak różnych od siebie jak ogień i woda. A może życie, które potrafi być nie przewidywalne, samo rzuci jej podpowiedź? Walka, jaką będzie musiała stoczyć, nie będzie lekka, przyniesie ból i wewnętrzne rozterki. Ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo....
  20,00 zł
  39,99 zł
 • Jagna Rolska Tajemnice ogrodu Foksal
  Książka

  Tajemnice ogrodu Foksal

  Jagna Rolska
  Dostępne warianty: Opis: Warszawa, 1772 rok. Całe miasto żyje budową nowego ogrodu rozrywek i spotkań towarzyskich. Wiedziony ciekawością malarz Piotr włamuje się na jego teren w noc poprzedzającą otwarcie. Znajduje w nim ciało tajemniczego mężczyzny i dziewczynę, która wie o sobie tylko tyle, że ma na imię Daniela. Panna trafia do szkoły ekscentrycznej hrabiny Osnowieckiej twierdzącej, że dziewczęta stać na znacznie więcej niż nauka tańca czy haftu. Tymczasem w ogrodzie Foksal rozpoczyna się sezon zabaw i frywolnych schadzek kochanków w cichych zakątkach. Czy Daniela odzyska pamięć? Co ukrywa Piotr? I kim był zamordowany mężczyzna? Dowiedzcie się, co robią nastoletnie wychowanki hrabiny, gdy nie widzą dorośli, i pamiętajcie, że bunt wśród młodych istniał setki lat przed tym, zanim stało się to modne. Po prostu nikt o tym głośno nie mówił.
  16,00 zł
  39,99 zł
 • Katarzyna Mak Kaprys gangstera
  Książka

  Kaprys gangstera

  Katarzyna Mak
  Dostępne warianty: Opis: Elena to skromna i niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Ma pracę i narzeczonego, z którym planuje przyszłość. Wiedzie pozornie szczęśliwe życie, nie zdając sobie sprawy, że ma ono dla niej jeszcze sporo niespodzianek. A może Elena Mokrzycka to naiwna kobieta? Marcello to mężczyzna, który ma dosłownie wszystko. Kasa, luksus, przepych, wyuzdane kobiety i hierarchia społeczna, to tylko jedne z nielicznych atrybutów, które wyróżniają go spośród innych. To urodzony przywódca, boss – w dosłownym znaczeniu tego słowa. Poza tym Marcello Castello to niebezpieczny facet... Pewnego dnia tych dwoje styka ze sobą los. I odtąd, chciałoby się dodać, żyli długo i szczęśliwie... Ale czy to w ogóle możliwe, bo czy wilk zaprzyjaźni się z owieczką, ogień ugasi wodę, a słońce zetknie się z gwiazdami...?
  16,00 zł
  39,99 zł
 • Maya Frost Klub pana G.
  Książka

  Klub pana G.

  Maya Frost
  Dostępne warianty: Opis: Milena jest znudzoną, zmęczoną i nieco zaniedbaną mężatką. Nie potrafi nic zmienić w swoim życiu, więc zmiana przychodzi do niej. Gabriel zaprasza ją do tajemniczego klubu, w którym wejście do każdej następnej komnaty oznacza przekroczenie kolejnej seksualnej granicy. Jak daleko posunie się Milena? I czy Gabriel na pewno jest gotowy na wszystko?
  18,50 zł
  36,99 zł
 • Dostępne warianty: Opis: Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani! Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać, że Dymitr, osoba zimna jak lód, nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat, myśląc, że się w nim obroni. To jednak nie działa, mężczyzna wpada w obsesję, ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę? Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na dobre? Otrzymają od życia wskazówki, lecz czy będą potrafili je odpowiednio odczytać? I czy cała ta sytuacja może skończyć się dobrze? Próba życia niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji, nerwów i wyzwań...
  6,00 zł
  14,99 zł
 • K. A. Figaro Zranione uczucia. Pocket
  Książka

  Zranione uczucia. Pocket

  K. A. Figaro
  Dostępne warianty: Opis: Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra. Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Igor nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.
  6,00 zł
  14,99 zł
 • K.A. Figaro Dwie drogi. Tom 4
  Książka

  Dwie drogi. Tom 4

  K.A. Figaro
  Dostępne warianty: Opis: Drogi bohaterów bestsellerowej serii Rozchwiani rozdzieliły się i prowadzą w różnych kierunkach... Łucja odnajduje spokój i bezpieczeństwo w silnych ramionach Alexa. Trudne doświadczenia z przeszłości umacniają ich więź. Niestety, pewnego dnia otrzymują informację, która wywraca ich życie do góry nogami… Czy bohaterka nabierze odwagi i zdecyduje się na diametralną zmianę z własnej woli? A może ktoś uknuł tak sprytny plan, że będzie musiała przekroczyć granicę, którą sama sobie wyznaczyła? Demony targające duszą Dymitra sprawiają, że jego ból staje się nie do wytrzymania. Mężczyzna coraz bardziej zatraca się w autodestrukcji. Czy wreszcie otworzy oczy i zaakceptuje prawdę?
  18,50 zł
  36,99 zł
 • K. A. Figaro Bez tchu. Tom 5. Pocket
  Książka

  Bez tchu. Tom 5. Pocket

  K. A. Figaro
  Dostępne warianty: Opis: Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani. Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem? Czy córeczka połączy ich drogi, czy może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny? Wybuchowa opowieść o wielkiej namiętności i miłości, która jest na końcu historii, a nie jak większość historii miłosnych się nią zaczyna.
  6,00 zł
  14,99 zł
 • Katarzyna Mak Kaprys gangstera. Pocket
  Książka

  Kaprys gangstera. Pocket

  Katarzyna Mak
  Dostępne warianty: Opis: Elena to skromna i niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Ma pracę i narzeczonego, z którym planuje przyszłość. Wiedzie pozornie szczęśliwe życie, nie zdając sobie sprawy, że ma ono dla niej jeszcze sporo niespodzianek. A może Elena Mokrzycka to naiwna kobieta? Marcello to mężczyzna, który ma dosłownie wszystko. Kasa, luksus, przepych, wyuzdane kobiety i hierarchia społeczna, to tylko jedne z nielicznych atrybutów, które wyróżniają go spośród innych. To urodzony przywódca, boss – w dosłownym znaczeniu tego słowa. Poza tym Marcello Castello to niebezpieczny facet... Pewnego dnia tych dwoje styka ze sobą los. I odtąd, chciałoby się dodać, żyli długo i szczęśliwie... Ale czy to w ogóle możliwe, bo czy wilk zaprzyjaźni się z owieczką, ogień ugasi wodę, a słońce zetknie się z gwiazdami...?
  6,00 zł
  14,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

1-20 z 23

Strona:
 1. 1
 2. 2