Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Książeczki edukacyjne dla najmłodszych

Książki edukacyjne warto wprowadzać jak najwcześniej. Mogą po nie sięgać nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale i kilkulatki, które dzięki treściom dopasowanym do wieku poznają świat dookoła. Książeczki edukacyjne dla najmłodszych sprawiają, że nawet niemowlęta i maluchy w wieku żłobkowym błyskawicznie przyswajają informacje o roślinach, zwierzętach, pojazdach, ciele człowieka lub porach roku. Proste historie dla dzieci w wieku 0-2 lata i książeczki z ilustracjami zachęcają maluchy do czytania w przyszłości. Treści dostosowane do wieku najmłodszych czytelników są w pełni zrozumiałe nawet dla niemowląt, dlatego można je wykorzystywać, by uczyć dziecko pierwszych słów i rozumienia zjawisk dookoła niego.

Nauka poprzez zabawę z książeczkami edukacyjnymi

Książeczki edukacyjne dla niemowląt i małych dzieci wspierają prawidłowy rozwój maluchów. Krótkie bajki i wierszyki utrzymują skupienie dziecka oraz budują w nim miłość do książek. Czytanie od najmłodszych lat sprawia, że maluszki w przyszłości chętniej sięgają po lektury. Książeczki edukacyjne 12m oraz dla nieco starszych maluchów cechują się prostym, zrozumiałym słownictwem i mnogością ilustracji. Dzieci mogą nie tylko słuchać treści czytanej przez rodzica, ale i nazywać kolejne obrazki, ćwicząc wymowę nowych słów i ich rozumienie. Książeczki edukacyjne na roczek mogą mieć ruchome elementy, które przykuwają uwagę dzieci i zachęcają do interakcji.

Książeczki edukacyjne dla 2 latka przedstawiają pierwsze, krótkie historie. Rymowana opowieść o przedszkolu, zakupach w sklepie bądź o pożegnaniu ze smoczkiem ułatwia rodzicom przekazanie wiedzy na różne tematy. Dla najmłodszych dzieci przygotowano książki edukacyjne, które mają twarde strony i oprawy, dlatego maluchy mogą z nich samodzielnie korzystać bez ryzyka zniszczenia lektury. Dzięki temu książka służy dziecku dłużej i pozwala na wielokrotne przeczytanie przed snem lub w podróży. Najlepsze książki dla najmłodszych dzieci sprawiają, że w świat maluszka na dobre wkracza literatura, a pasja do czytania rośnie z dnia na dzień.

Książeczki edukacyjne dla dzieci 0-2 lata – dbajmy o rozwój od najmłodszych lat

Książeczki edukacyjne dla rocznego dziecka to przede wszystkim książeczki kontrastowe. Dzięki nim u malucha rozwija się umiejętność skupiania wzroku i wprowadza się pierwsze słowa. Książeczki edukacyjne na roczek to świetny pomysł na prezent oraz alternatywa dla zabawek. Dobrym wyborem jest też seria „Mądre dziecko”, która przybliża maluchom m.in. przeciwieństwa i cyfry.

Dla najmłodszych czytelników przygotowano także ciekawe historie z serii „Montessori”. Książki z tej serii wspierają wszechstronny rozwój dziecka, zachęcając do samodzielnego odkrywania świata. Każda książeczka edukacyjna to wartościowy zakup, który pomaga maluchom odkrywać otoczenie zgodnie z własnymi umiejętnościami i zainteresowaniami. Seria pomaga wydobyć z dzieci pełny potencjał w każdej sferze życia oraz dostarcza radości z uczenia się i doświadczania nowych rzeczy.

Ustaw kierunek rosnący

1-20 z 24

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Opis: Seria kolorowych i pięknie ilustrowanych książeczek, które pozwolą połączyć dobrą zabawę z nauką. Dziecko znajdzie tam wiele dostosowanych do wieku ciekawych zadań, dzięki którym będzie mogło poznać otaczający je świat i zdobyć potrzebne umiejętności – od prostego rozróżniania kolorów po poznawanie literek i cyferek. Naklejki dołączone do elementarzy i zeszytów ćwiczeń z pewnością uatrakcyjnią korzystanie z książek. To wspaniałe przygotowanie do dalszej nauki w przedszkolu, a później w szkole.
  Promocja -29%
  11,89 zł
  16,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 11,89 zł
 • Anna Paszkiewicz Przyglądam się zwierzętom
  Książka

  Przyglądam się zwierzętom

  Anna Paszkiewicz
  Opis: Przyjrzyj się zwierzętom. W tej książce znajdziesz lusterko. Ta książeczka z pewnością uatrakcyjni dziecku poznawanie różnych gatunków zwierząt. Ciekawa oprawa graficzna i żywe zdjęcia ułatwią maluchowi zapamiętywanie nowych słów oraz ich znaczeń. Dzięki lusterku dziecko będzie mogło przyglądać się światu. Zabawie nie będzie końca!
  Promocja -30%
  17,49 zł
  24,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 17,49 zł
 • Anna Paszkiewicz Przyglądam się zawodom
  Książka

  Przyglądam się zawodom

  Anna Paszkiewicz
  Opis: Przyjrzyj się przyszłości! W tej książce znajdziesz lusterko. Weterynarz, architektka, a może kucharz? Ta książeczka z pewnością uatrakcyjni dziecku poznawanie różnych zawodów. Ciekawa oprawa graficzna i żywe zdjęcia ułatwią zapamiętywanie nowych słów oraz ich znaczeń. Dzięki lusterku maluch bez trudu będzie mógł sobie wyobrazić, kim chciałby zostać w przyszłości. Zabawie nie będzie końca!
  Promocja -30%
  17,49 zł
  24,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 17,49 zł
 • Opis: Przyjrzyj się swoim emocjom i uczuciom! W tej książce znajdziesz lusterko. Jak wyglądają radość, smutek, zaskoczenie? Ta książeczka z pewnością uatrakcyjni dziecku poznawanie emocji i uczuć. Dzięki lusterku maluch będzie mógł się sobie przyjrzeć i odkryć swoje przeróżne oblicza. A ciekawa oprawa graficzna i żywe zdjęcia ułatwią zapamiętywanie nowych słów oraz ich znaczeń.
  Promocja -30%
  17,49 zł
  24,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 17,49 zł
 • Opis: Moja pierwsza encyklopedia – to seria edukacyjnych książeczek z okienkami. Dziecko odkrywa okienka, poznaje nowe słowa i obrazy z danej kategorii. Nauka pierwszych słów przez zabawę jest najlepsza. Pojazdy - w książce przedstawione są przeróżne pojazdy, które można spotkać w mieście, na wsi, na budowie, na wodzie lub na niebie
  Promocja -30%
  20,99 zł
  29,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
 • Praca zbiorowa Mądre dziecko. Kształty
  Książka

  Mądre dziecko. Kształty

  Praca zbiorowa
  Opis: Seria książek pt. Mądre dziecko przekazuje dziecku podstawową wiedzę na wesoło, w prosty, nienachalny sposób. Książki z puzzlami zawierają 4 duże puzzle, a pod każdymi puzzlami znajduje się kolorowanka! Książki przekazują wiedzę, rozwijają mięśnie dłoni i dokładność, a także bawią! Dzięki książce Mądre dziecko. Kształty dziecko pozna przeróżne kształty.
  Promocja -59%
  8,00 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 8,00 zł
 • Katarzyna Huzar-Czub Krok po kroku. Dzielny pacjent
  Książka

  Krok po kroku. Dzielny pacjent

  Katarzyna Huzar-Czub
  Opis: Seria sztywno stronicowych książeczek, dzięki którym najmłodsze dzieci zdobędą nowe umiejętności, wyćwiczą je, poznają i zrozumieją to, co je otacza, a także oswoją nowe, nierzadko trudne dla nich sytuacje, np. rozstanie ze smoczkiem. W kolejnej książeczce z uwielbianej przez dzieci i rodziców serii "Krok po kroku", najmłodsi będą mogli oswoić się z wizytą u lekarza. Co dzieje się w gabinecie? Dlaczego wykonuje się badania? Jak zachowywać się u lekarza?   Dzięki książeczce rodzicom łatwiej będzie przygotować dziecko na to, co czeka je podczas wizyty w gabinecie i wytłumaczyć, że nie ma się czego bać.
  Promocja -29%
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Katarzyna Huzar-Czub Krok po kroku. Kocham
  Książka

  Krok po kroku. Kocham

  Katarzyna Huzar-Czub
  Opis: Seria sztywno stronicowych książeczek, dzięki którym najmłodsze dzieci zdobędą nowe umiejętności, wyćwiczą je, poznają i zrozumieją to, co je otacza, a także oswoją nowe, nierzadko trudne dla nich sytuacje, np. rozstanie ze smoczkiem. Dzięki książeczce dzieci uczą się poznawać różne uczucia. Czułość, miłość i sympatia to uczucia, które są potrzebne od pierwszych dni życia. Do mamy, taty, babci a nawet domowego pupila! Oglądanie obrazków i opisywanie ich oraz powtarzanie słów wspomaga rozwój mowy malucha, wzbogaca jego słownictwo i rozbudza ciekawość świata.
  Promocja -29%
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Paulina Chmurska Krok po kroku. Sprzątamy!
  Książka

  Krok po kroku. Sprzątamy!

  Paulina Chmurska
  Opis: "Krok po kroku" to seria dla najmłodszych czytelników. Proste rymowane teksty oraz kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje pomagają maluszkowi zrozumieć to, co go spotyka w codziennym życiu, ułatwiają mu zdobywanie nowych umiejętności i pozwalają lepiej poznać otaczający go świat. To doskonałe połączenie nauki z zabawą oraz idealna lektura do wspólnego czytania.   Książeczka "Sprzątamy!" dzięki prostym rymowankom i kolorowym ilustracjom pokaże i wytłumaczy dziecku dlaczego zawsze trzeba sprzątać po skończonej zabawie.
  Promocja -29%
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Paulina Chmurska Krok po kroku. Moja rodzina
  Książka

  Krok po kroku. Moja rodzina

  Paulina Chmurska
  Opis: Idealna pozycja dla dzieci, które zaczynają poznawać otaczający je świat. W książeczce „Moja rodzina” maluch poznaje nazwy poszczególnych członków rodziny. Urocze wierszyki przybliżą i w prosty sposób wytłumaczą rodzinne relacje. Oglądanie obrazków i opisywanie ich oraz powtarzanie słów wspomaga rozwój mowy malucha, wzbogaca jego słownictwo i rozbudza ciekawość świata.
  Promocja -29%
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Anne-Kathrin Behl Młodzi przyrodnicy. Na wsi
  Książka

  Młodzi przyrodnicy. Na wsi

  Anne-Kathrin Behl
  Opis: Poznawaj wiejską przyrodę ze swoją pierwszą książką dla małych odkrywców. Użyj suwaków, by poruszać zwierzętami – i zobacz, gdzie mieszkają, co lubią i jak dokazują. Kartonowa książka idealna dla małych rączek. Ruchome elementy na każdej stronie. Książeczki, idealne dla najmłodszych miłośników przyrody, stanowią rozwinięcie niezwykle popularnej i lubianej serii Młodzi Przyrodnicy. Ruchome elementy pozwalają na poznawanie zwierząt i roślin, żyjących w różnych środowiskach, a jednocześnie wspomagają rozwój motoryki u dzieci i zapewniają świetną zabawę.
  Produkt niedostępny
  31,49 zł
  44,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 31,49 zł
 • Anna Paszkiewicz Przyglądam się ciału
  Książka

  Przyglądam się ciału

  Anna Paszkiewicz
  Opis: Przyjrzyj się swojemu ciału! W tej książce znajdziesz lusterko. Ta książeczka z pewnością uatrakcyjni dziecku poznawanie kolejnych części ciała. Ciekawa oprawa graficzna i żywe zdjęcia ułatwią maluchowi zapamiętywanie nowych słów oraz ich znaczeń. Dzięki lusterku dziecko będzie mogło przyglądać się swojemu ciału i odkrywać kształt ust, kolor oczu albo włosów. Zabawie nie będzie końca!
  Produkt niedostępny
  17,49 zł
  24,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 17,49 zł
 • Marzena Kunicka-Porwisz Montessori. Zdrowie
  Książka

  Montessori. Zdrowie

  Marzena Kunicka-Porwisz
  Opis: Książeczki dla najmłodszych przygotowane przez specjalistę zgodnie z metodą Montessori. Dzięki prostym treściom, realistycznym ilustracjom i ćwiczeniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą otaczającego je świata. Uczą się rozpoznawać zwierzęta, części ciała, emocje i sprzęty domowe, a także rozkład dnia, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo. W części Zdrowie dzieci dowiedzą się, dlaczego tak ważne jest jedzenie owoców i warzyw oraz picie wody. Poznają zalety porannej gimnastyki, uprawiania sportu i częstych zabaw na dworze. Nauczą się poprawnie myć ręce i zęby. Zrozumieją, jak istotny dla zdrowia jest relaks i odpoczynek.
  Produkt niedostępny
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
 • Marzena Kunicka-Porwisz Montessori. W lesie
  Książka

  Montessori. W lesie

  Marzena Kunicka-Porwisz
  Opis: Książeczki dla najmłodszych przygotowane przez specjalistę zgodnie z metodą Montessori. Dzięki prostym treściom, realistycznym ilustracjom i ćwiczeniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą otaczającego je świata. Uczą się rozpoznawać zwierzęta, części ciała, emocje i sprzęty domowe, a także rozkład dnia, ćwiczą sprawność manualną, wzbogacają słownictwo. W części W lesie dzieci poznają zwierzęta i rośliny występujące w polskich lasach: drzewa liściaste i iglaste, mech, owoce lasu, jeża, sowę, lisa i dzika. Dowiadują się, które grzyby są jadalne, a które trujące, oraz poznają zawód leśniczego.
  Produkt niedostępny
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
 • Praca zbiorowa Mądre dziecko. Kolory
  Książka

  Mądre dziecko. Kolory

  Praca zbiorowa
  Opis: Seria książek pt. Mądre dziecko przekazuje dziecku podstawową wiedzę na wesoło, w prosty, nienachalny sposób. Książki z puzzlami zawierają 4 duże puzzle, a pod każdymi puzzlami znajduje się kolorowanka! Książki przekazują wiedzę, rozwijają mięśnie dłoni i dokładność, a także bawią! Dzięki książce Mądre dziecko. Kolory dziecko pozna podstawowe barwy.
  Produkt niedostępny
  13,99 zł
  19,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 13,99 zł
 • Patrycja Wojtkowiak-Skóra Dobre maniery. Proszę
  Książka

  Dobre maniery. Proszę

  Patrycja Wojtkowiak-Skóra
  Opis: Sztywnostronicowe książki, które za pomocą sympatycznych ilustracji i rymowanek uczą dzieci trzech magicznych słów (Proszę, Dziękuję, Przepraszam) już od najmłodszych lat. W książeczkach pojawia się ten sam Pan Szop, który ukazał się w Elementarzu dobrych manier, i wierszem przekazuje ważne informacje. Książki zachęcają też dziecko do interakcji – w środku zadania typu pogłaszcz kotka, zapukaj itd. W książce "Dobre maniery. Proszę" przedstawiamy 8 sytuacji, w których zwierzątka o coś proszą. Wszystko przedstawione jest za pomocą sympatycznego wierszyka. Oprócz tego przy każdej sytuacji zachęcamy dziecko do zabawy. Ostatnia rozkładówka to podsumowanie.
  Produkt niedostępny
  6,00 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 6,00 zł
 • Paulina Chmurska Krok po kroku. Magiczne słowa
  Książka

  Krok po kroku. Magiczne słowa

  Paulina Chmurska
  Opis: Seria sztywno stronicowych książeczek, dzięki którym najmłodsze dzieci zdobędą nowe umiejętności, wyćwiczą je, poznają i zrozumieją to, co je otacza, a także oswoją nowe, nierzadko trudne dla nich sytuacje. Proszę, dziękuję i przepraszam – to magiczne słowa, których dziecko uczy się od najmłodszych lat. Dzięki zabawnym i uroczo zilustrowanym wierszykom maluch dowie się, dlaczego i w jakich okolicznościach ich używać.
  Produkt niedostępny
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Opis: "Krok po kroku" to seria dla najmłodszych czytelników. Proste rymowane teksty oraz kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje pomagają maluszkowi zrozumieć to, co go spotyka w codziennym życiu, ułatwiają mu zdobywanie nowych umiejętności i pozwalają lepiej poznać otaczający go świat. To doskonałe połączenie nauki z zabawą oraz idealna lektura do wspólnego czytania.   Książeczka "Mały, duży" opowie o przeciwieństwach. Dziecko poznaje podstawowe przeciwieństwa, znane z codziennego życia, uczy się je zauważać i nazywać.
  Produkt niedostępny
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Katarzyna Huzar-Czub Krok po kroku. Mniam, mniam
  Książka

  Krok po kroku. Mniam, mniam

  Katarzyna Huzar-Czub
  Opis: Seria sztywno stronicowych książeczek, dzięki którym najmłodsze dzieci zdobędą nowe umiejętności, wyćwiczą je, poznają i zrozumieją to, co je otacza, a także oswoją nowe, nierzadko trudne dla nich sytuacje, np. rozstanie ze smoczkiem. Dzięki książeczce dzieci poznają różnorodne artykuły spożywcze. Grunt, żeby były zdrowe! Owoce, warzywa i wiele innych pysznych smakołyków. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  Produkt niedostępny
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł
 • Opis: Seria "Krok po kroku" to uwielbiane przez najmłodszych sztywno stronicowe książeczki, które zachęcają dzieci do poznawania, odkrywania i nazywania wszystkiego, co je otacza. Oglądanie obrazków i opisywanie ich oraz powtarzanie słów wspomaga rozwój mowy malucha, wzbogaca jego słownictwo i rozbudza ciekawość świata.
  Produkt niedostępny
  10,49 zł
  14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,49 zł

Ustaw kierunek rosnący

1-20 z 24

Strona:
 1. 1
 2. 2