Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Książeczki edukacyjne dla najmłodszych

Książki edukacyjne warto wprowadzać jak najwcześniej. Mogą po nie sięgać nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale i kilkulatki, które dzięki treściom dopasowanym do wieku poznają świat dookoła. Książeczki edukacyjne dla najmłodszych sprawiają, że nawet niemowlęta i maluchy w wieku żłobkowym błyskawicznie przyswajają informacje o roślinach, zwierzętach, pojazdach, ciele człowieka lub porach roku. Proste historie dla dzieci w wieku 0-2 lata i książeczki z ilustracjami zachęcają maluchy do czytania w przyszłości. Treści dostosowane do wieku najmłodszych czytelników są w pełni zrozumiałe nawet dla niemowląt, dlatego można je wykorzystywać, by uczyć dziecko pierwszych słów i rozumienia zjawisk dookoła niego.

Nauka poprzez zabawę z książeczkami edukacyjnymi

Książeczki edukacyjne dla niemowląt i małych dzieci wspierają prawidłowy rozwój maluchów. Krótkie bajki i wierszyki utrzymują skupienie dziecka oraz budują w nim miłość do książek. Czytanie od najmłodszych lat sprawia, że maluszki w przyszłości chętniej sięgają po lektury. Książeczki edukacyjne 12m oraz dla nieco starszych maluchów cechują się prostym, zrozumiałym słownictwem i mnogością ilustracji. Dzieci mogą nie tylko słuchać treści czytanej przez rodzica, ale i nazywać kolejne obrazki, ćwicząc wymowę nowych słów i ich rozumienie. Książeczki edukacyjne na roczek mogą mieć ruchome elementy, które przykuwają uwagę dzieci i zachęcają do interakcji.

Książeczki edukacyjne dla 2 latka przedstawiają pierwsze, krótkie historie. Rymowana opowieść o przedszkolu, zakupach w sklepie bądź o pożegnaniu ze smoczkiem ułatwia rodzicom przekazanie wiedzy na różne tematy. Dla najmłodszych dzieci przygotowano książki edukacyjne, które mają twarde strony i oprawy, dlatego maluchy mogą z nich samodzielnie korzystać bez ryzyka zniszczenia lektury. Dzięki temu książka służy dziecku dłużej i pozwala na wielokrotne przeczytanie przed snem lub w podróży. Najlepsze książki dla najmłodszych dzieci sprawiają, że w świat maluszka na dobre wkracza literatura, a pasja do czytania rośnie z dnia na dzień.

Książeczki edukacyjne dla dzieci 0-2 lata – dbajmy o rozwój od najmłodszych lat

Książeczki edukacyjne dla rocznego dziecka to przede wszystkim książeczki kontrastowe. Dzięki nim u malucha rozwija się umiejętność skupiania wzroku i wprowadza się pierwsze słowa. Książeczki edukacyjne na roczek to świetny pomysł na prezent oraz alternatywa dla zabawek. Dobrym wyborem jest też seria „Mądre dziecko”, która przybliża maluchom m.in. przeciwieństwa i cyfry.

Dla najmłodszych czytelników przygotowano także ciekawe historie z serii „Montessori”. Książki z tej serii wspierają wszechstronny rozwój dziecka, zachęcając do samodzielnego odkrywania świata. Każda książeczka edukacyjna to wartościowy zakup, który pomaga maluchom odkrywać otoczenie zgodnie z własnymi umiejętnościami i zainteresowaniami. Seria pomaga wydobyć z dzieci pełny potencjał w każdej sferze życia oraz dostarcza radości z uczenia się i doświadczania nowych rzeczy.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1

 • Anne-Kathrin Behl Młodzi przyrodnicy. Na wsi
  Książka

  Młodzi przyrodnicy. Na wsi

  Anne-Kathrin Behl
  Opis: Poznawaj wiejską przyrodę ze swoją pierwszą książką dla małych odkrywców. Użyj suwaków, by poruszać zwierzętami – i zobacz, gdzie mieszkają, co lubią i jak dokazują. Kartonowa książka idealna dla małych rączek. Ruchome elementy na każdej stronie. Książeczki, idealne dla najmłodszych miłośników przyrody, stanowią rozwinięcie niezwykle popularnej i lubianej serii Młodzi Przyrodnicy. Ruchome elementy pozwalają na poznawanie zwierząt i roślin, żyjących w różnych środowiskach, a jednocześnie wspomagają rozwój motoryki u dzieci i zapewniają świetną zabawę.
  Produkt niedostępny
  31,49 zł
  44,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 31,49 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1