Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Hobby i pasja

Hobby pozwala zapomnieć o codziennym stresie i skupić się na tym, co naprawdę przynosi radość w życiu. Dzięki pasjom łatwiej przetrwać trudne chwile i odnaleźć spokój ducha bez względu na okoliczności. Książki o zainteresowaniach pomagają poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin oraz odnajdywać zupełnie nowe hobby.

Książki dla pasjonatów

Książki dla pasjonatów, które można kupić w najniższej cenie, to znakomite źródło wiedzy dla miłośników zwierząt, roślin, czy też sztuki. Czytelnicy zainteresowani sztuką mogą poznać nie tylko malarzy i rzeźbiarzy reprezentujących różne style, ale i wskazówki, które pozwolą im tworzyć własne dzieła. Dzięki książkom z powodzeniem można rozwijać hobby, jakim jest rysunek i malarstwo. Poradniki uczą, jak rysować martwą naturę, ludzi i inne obrazy, a także, w jaki sposób oddać perspektywę na obrazie. Wartościowe wskazówki uzupełnione o ilustracje i zdjęcia sprawiają, że rozwijanie umiejętności rysowania staje się łatwiejsze.

W przypadku książek kierowanych do miłośników zwierząt najwięcej pozycji znajdzie się na temat domowych pupili. Można dowiedzieć się z nich wielu wartościowych informacji na temat opieki nad psami i kotami. Ciekawe pozycje dla siebie znajdą również pasjonaci koni, którzy chcą poznać cechy różnych ras i dowiedzieć się więcej na temat ich usposobienia. Rozwój pasji do psów lub kotów z pomocą książek pozytywnie wpływa także na dobro czworonogów, gdyż poradniki dla miłośników zwierząt zawierają wskazówki dotyczące pielęgnacji poszczególnych ras, grożących im chorób itp.

Rozwijaj hobby i zainteresowania – Foksal poleca

Książki dla hobbystów umożliwiają rozwijanie praktycznie każdej pasji. Dzięki nim można aktywnie spędzać czas na zbieraniu grzybów lub jeździectwie, jak i odpoczywać w domowym zaciszu, tworząc nowe rysunki. Z pomocą książek każdy może znaleźć ciekawe pomysły na hobby. Na uwagę zasługują w szczególności poradniki dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne.

Szkoła rysunku lub poradnik o rysowaniu magicznych stworzeń sprawdza się zarówno w przypadku zaawansowanych rysowników, jak i osób, które po raz pierwszy mają kontakt ze sztuką. Rysowanie sprzyja utrzymaniu sprawności umysłowej do późnej starości i pomaga ukoić trudne emocje. Przelewając uczucia na papier i tworząc różne obrazy, każdy może wyciszyć stres i znaleźć w sobie pozytywne spojrzenie na otaczający świat. Szkoła rysunku to również ciekawa książka dla osób, które chcą poprawić swoją technikę rysowania i malowania.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 4

 • Zośka Leszczyńska-Niziołek Polowanie na grzyby
  Książka

  Polowanie na grzyby

  Zośka Leszczyńska-Niziołek
  Opis: „Czy wiecie, którego dnia Bóg stworzył grzyby? Ja wiem: w piątek, gdy kończyły się moje wakacje i za kilka dni musiałam wracać do Warszawy. Pojawiły się wczesnym rankiem w konopackich lasach i jakimś cudem wszyscy od razu się o tym dowiedzieli”. Tak zaczyna się opowieść Zośki, która od tego pamiętnego piątku nie rozstaje się z koszem i kozikiem. O grzybach wie wszystko i ma to nawet udokumentowane na papierze, więc lepiej nie wdawać się z nią w dyskusje. „Polowanie na grzyby” to opowiedziany atlas grzybów, w którym konkretne informacje przeplatają się z anegdotami i prywatnymi historiami autorki. Dzięki niemu poznacie m.in. grzyby, które zbierają tylko świry i grzybowi guru, okazy, które w życiu można zjeść tylko raz, czy magiczne odmiany. Historie przeplatają się z niesamowitymi zdjęciami i praktycznymi poradami dotyczącymi zbierania, przygotowywania, a nawet hodowania grzybów.
  Promocja -29%
  55,99 zł
  79,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 55,99 zł
 • Barrington Barber Szkoła malowania
  Książka

  Szkoła malowania

  Barrington Barber
  Opis: Nowa książka autora bestsellerowych instruktażowych książek o sztuce, które do tej pory sprzedały się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Szkoła malowania w łatwy i przystępny sposób wprowadza w tajniki najpopularniejszych technik malarskich. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z malarstwem znajdziesz tu niezbędną dawkę wiedzy oraz praktyczne porady i ćwiczenia ułatwiające zrobienie pierwszych pociągnięć pędzla bez względu na to, czy chcesz eksperymentować z akwarelami, akrylami czy farbami olejnymi.Poznaj krok po kroku kolejne etapy powstawania obrazów, doboru kolorów, czy techniki kładzenia farby. Naucz się malować portrety, pejzaże i martwą naturę. Podążając za wskazówkami autora sam z łatwością stworzysz swoje pierwsze dzieła! „Maluję od dawna, od wielu lat uczę też malarstwa i odkryłem, że nawet jeśli rezultaty naszych wysiłków nie są udane, samo nakładanie farby na papier, deskę czy płótno jest bardzo stymulujące i przyjemne. Wierzę, że każdy może malować, jeśli tylko ma na to ochotę i jest w stanie poświęcić trochę czasu na ćwiczenia”. Tak do rozpoczęcia przygody z malowaniem zachęca Barrington Barber – malarz i rysownik, autor bestsellerowych podręczników takich jak „Każdy może rysować” czy „Rysujmy jak wielcy mistrzowie”, które sprzedały się na świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy. Jego najnowsza ukazująca się na polskim rynku książka „Szkoła malowania” – w łatwy i przystępny sposób wprowadza tym razem w tajniki najpopularniejszych technik malarskich. Książka przedstawia metody malowania krok po kroku oraz zawiera wiele ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Czytelnik znajdzie tutaj niezbędną wiedzę a także praktyczne rady oraz ćwiczenia ułatwiające rozpoczęcie przygody z farbami akwarelowymi, kryjącymi (gwaszem), akrylowymi i olejnymi. Krok po kroku prześledzi kolejne etapy powstawania obrazów, doboru kolorów, czy odpowiedniej techniki kładzenia farby, zaznajomi się z praktyczną stroną powstawania portretów, pejzaży czy martwej natury, a podążając za wskazówkami autora z łatwością sam stworzy swoje pierwsze dzieła.
  Promocja -29%
  48,99 zł
  69,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 48,99 zł
 • Coleman Vivienne Szkoła rysunku
  Książka

  Szkoła rysunku

  Coleman Vivienne
  Opis: Stwórz wspaniałe dzieła sztuki krok po kroku! Doskonała propozycja zarówno dla dopiero rozpoczynających przygodę z rysunkiem, jak i dla doświadczonych artystów. Od podstawowych ćwiczeń kreski i stylu przez szkice martwej natury i pejzaże do rysunków zwierząt i portretów – na każdym etapie otrzymasz szczegółowe wskazówki, dzięki którym nie będziesz mógł się doczekać, aż weźmiesz do ręki ołówek. Nie musisz mieć opanowanych podstaw ani być ekspertem z zakresu historii sztuki. Wystarczy, że chcesz się uczyć i lubisz obserwować świat, a przede wszystkim – dobrze się bawić!
  Promocja -30%
  27,99 zł
  39,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
 • Maciej Skrzątek Numerologia wróżebna
  Książka

  Numerologia wróżebna

  Maciej Skrzątek
  Opis: Myślisz, że w numerologii ważna jest tylko liczba wynikająca z daty urodzenia? Maciej Skrzątek pokaże ci jak szeroka jest ta dziedzina, pomoże określić twój portret numerologiczny i wyjaśni symbolikę liczb. Czy wiesz, że Dwójka jest naiwna i ślepo wierzy w dobroć innych, Piątka stworzy udany związek z obcokrajowcem, a Dziewiątka jest wrażliwa na krzywdę innych – ludzi i zwierząt? To, że przychodzimy na świat z konkretną datą urodzenia, wcale nie jest przypadkiem. Dowiedz się, jaką liczbą jesteś i co liczby w twojej dacie urodzenia mówią o tobie i twoim losie. Zacznij rządzić swoim życiem!
  Produkt niedostępny
  34,99 zł
  49,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 4