Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Kreatywne i aktywizujące książki dla dzieci 3-5 lat

Książeczki aktywizujące dla najmłodszych dzieci zachęcają je do nauki poprzez zabawę. Z ich pomocą przedszkolaki zdobywają ważne umiejętności i lepiej przygotowują się do nauki w szkole. Książki kreatywne dla dzieci w wieku 3-5 lat pomagają odkrywać talenty i zainteresowania oraz zdobywać wiedzę w przystępnej formie.

Rola książeczek kreatywnych w rozwoju dziecka
Książeczki kreatywne pozytywnie wpływają na rozwój umysłowy i emocjonalny dzieci. Prace plastyczne i techniczne pomagają uporać się z trudnymi uczuciami i wyciszyć po przebodźcowaniu. Aktywizujące książki dla dzieci rozwijają zdolności artystyczne, co sprawia, że kilkulatki sprawniej wykonują różne prace w przedszkolu i szkole.

Typy książeczek kreatywnych dla dzieci 3-5 lat

Wybierając książki aktywizacyjne dla dzieci w wieku 3-5 lat, można postawić na tytuły odpowiednie dla dzieci o różnych upodobaniach i potrzebach. Wśród nich znajdują się poradniki do wykonywania prac plastycznych i technicznych, książeczki do nauki kaligrafii z kalką i wiele innych. Każde dziecko może rozwijać się dzięki nim w swoim tempie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

Wpływ książeczek na rozwój umiejętności manualnych

Kreatywne książki zachęcające dzieci do prac plastycznych i technicznych wspierają rozwój umiejętności manualnych. Wykonywanie zadań z książeczek tego typu poprawia sprawność manualną i przygotowuje maluchy do nauki pisania. Przedszkolaki uczą się coraz trudniejszych i precyzyjniejszych ruchów, posługiwania się nożyczkami i innymi przyborami szkolnymi.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1

  • Opis: Zeszyty z kalką do samodzielnego ćwiczenia sztuki ładnego pisania. Dzieci poznają oryginalne kroje pisma, ćwiczą prawidłowy chwyt przyborów do pisania i pewność ruchów ręki. Doskonalą ładny styl pisma.
    Promocja -29%
    11,89 zł
    16,99 zł
    Najniższa cena z 30 dni: 11,89 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1