Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Książki do kolorowania i naklejania dla najmłodszych

Naklejanki i kolorowanki to jedne z najbardziej lubianych przez dzieci książek. Korzystają z nich chętnie w przedszkolu i domu oraz w długiej podróży. Zabawa z naklejkami pozytywnie wpływa na rozwój dzieci i nigdy nie pozwala im się nudzić. Wszystkie książeczki z tej kategorii można kupić w najniższej cenie, dlatego warto korzystać z nich jak najczęściej. Dzięki nim dziecko rozwija wyobraźnię i ćwiczy motorykę małą. Książki do kolorowania dla najmłodszych oraz naklejanki to świetny wybór dla każdego przedszkolaka i nie tylko!

Naklejki i kolorowanki dla najmłodszych

Naklejanki dla najmłodszych zapewniają świetną zabawę na wiele godzin. Duża dostępność różnych tytułów sprawia, że można wybrać książki z naklejkami z ulubionym motywem dziecka. Na chłopców czekają nalepki z pojazdami i maszynami z placu budowy, z kolei dziewczynki mogą bawić się naklejkami z księżniczkami lub jednorożcami. Wszystkie naklejanki rozwijają zdolności manualne, gdyż wymagają od dziecka ostrożnego naklejania nalepek, a następnie ich umieszczenia we wskazanym miejscu. Proste zadania do wykonania wciągają dziecko w kreatywną zabawę i pozwalają zdobić kolejne strony książeczki zgodnie z własnym pomysłem.

Kolorowanki dla najmłodszych to przede wszystkim obrazki z grubymi liniami, które ułatwiają naukę precyzyjnego prowadzenia kredki. Grube linie zapobiegają wyjeżdżaniu i sprawiają, że kolorowanka ma odpowiedni poziom trudności dla dwu- lub trzylatka. Kolorowanki dla małych dzieci przedstawiają proste obrazki z obrysami łatwymi do wypełnienia kolorem. Do niektórych kolorowanek dołączone są naklejki, którymi dziecko może wzorować się podczas wybierania kolorów. Równie dobrze może nakleić nalepkę na stronę z gotowym obrazkiem jako nagrodę za wykonanie całego zadania.

Książki do kolorowania i naklejania – rozwój dziecka i edukacja

Książki do kolorowania dla najmłodszych dzieci wspierają rozwój motoryki małej, przygotowując malucha do nauki pisania w przyszłości. Częste kolorowanie sprawia, że dziecko prawidłowo chwyta akcesoria do pisania i lepiej kontroluje rączkę. Dzięki temu ma ładniejszy charakter pisma i lepiej radzi sobie z zapamiętywaniem pisowni poszczególnych liter. Kolorowanki obejmują również książeczki z zadaniami polegającymi na uzupełnianiu kolorów na obrazku zgodnie z kodem cyfrowym lub symbolami. Zadania tego typu rozwijają umiejętność logicznego myślenia i wykonywania poleceń, co przygotowuje dziecko do rozpoczęcia edukacji w szkole.

Książeczki do kolorowania i wyklejania edukują przez zabawę, sprawiając dzieciom wiele przyjemności. Zabawa kredkami, pisakami i wieloma kolorowymi naklejkami nie powoduje przebodźcowania i zachęca dziecko do spędzania czasu z książeczką. Kolorowanki to również dobry sposób na wyciszenie malucha. Spokojna, kreatywna zabawa zapobiega nadmiernemu pobudzeniu dziecka, dlatego dobrze sprawdza się jako sposób spędzania czasu w godzinach wieczornych.

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1

 • Praca zbiorowa Flamaster wodny. Zabawa w zoo
  Książka

  Flamaster wodny. Zabawa w zoo

  Praca zbiorowa
  Dostępne warianty: Opis: Flamaster wodny to seria książek do czytania, oglądania i malowania. Wybrane elementy na stronach książek – białe – pokryte są specjalną powłoką, która po pomalowaniu wodą nabiera koloru. Do każdej książki dołączony jest specjalny pisak, który należy napełnić wodą. Po wyschnięciu stron kolory znikają, a dziecko może pomalować obrazek ponownie.
  27,99 zł
  39,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1