Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Unwind. Podzieleni. Tom 1 - ebook

Unwind. Podzieleni. Tom 1 - ebook

Dostępność: Dostępny

Przeczytaj fragment
47,99 zł
- +
LUB

Opis

Pierwszy tom mrożącej krew w żyłach dystopii young adult, w której troje nastolatków walczy o przetrwanie i o siebie nawzajem.

Po długiej i krwawej wojnie domowej armie zwolenników życia i tych opowiadających się za wyborem doszły do porozumienia i uchwalono „Ustawę o życiu”. Chroniła ona ludzką egzystencję od chwili poczęcia do trzynastego roku życia. Jednak między trzynastymi a osiemnastymi urodzinami rodzic mógł zdecydować o rozszczepieniu swojego dziecka, czyli podzieleniu na narządy i części, które przekazywano do przeszczepu. Ten proces według władz państwa gwarantował zdrowie społeczeństwa, a także bezpieczeństwo. Osobniki niechciane lub sprawiające kłopoty były eliminowane, jednak formalnie nie umierały.
Connor się buntował, więc rodzice podpisali zlecenie rozszczepienia. Mieszkająca w domu dziecka Risa została wysłana do ośrodka transplantacyjnego ze względu na oszczędności budżetowe. A Lev, dziesiąte dziecko w religijnej rodzinie, już od urodzenia miał
zostać poświęcony w ofierze. Kiedy tej trójce udaje się uciec z transportu, pojawia się nadzieja, że jeszcze nie wszystko stracone.
Muszą tylko przetrwać do swoich osiemnastych urodzin. To bardzo długo, jeśli ten czas mają spędzić w ukryciu…

Dodatkowe informacje

Data premiery 27-02-2024
Liczba stron 432
Autor Neal Shusterman
Format pliku MOBI
ISBN 978-83-8319-567-4

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Unwind. Podzieleni. Tom 1 - ebook

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: