Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Młodzi przyrodnicy. Pod wodą

Młodzi przyrodnicy. Pod wodą

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
14,99 zł
Cena aktualna na stronie: 10,49 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,49 zł
- +
LUB

Opis

Młodzi przyrodnicy to bestsellerowa seria przyrodnicza poruszająca różnorodne tematy z życia flory i fauny. Seria przybliży dzieciom świat przyrody, przedstawi najbardziej fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. Mali czytelnicy mogą poznawać przyrodę wraz z głównymi bohaterami – to różne gatunki zwierząt. W tomiku Pod wodą czytelnicy poznają tajniki podwodnego życia za sprawą sympatycznych bobrów. Ciekawym informacjom towarzyszą piękne ilustracje, dzięki którym natura stanie się małym czytelnikom jeszcze bliższa. Młodzi przyrodnicy to seria idealna do pierwszego czytania .

Dodatkowe informacje

Data premiery 10-03-2021
Liczba stron 48
Seria Młodzi przyrodnicy
Wydawca Wilga
Autor Patrycja Zarawska
Format 145 x 205
ISBN 978-83-280-7306-7
Kategoria Wydawcy dla dzieci / Edukacyjne
Typ okładki miękka

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 2

Ciekawa opowieść o wodnym świecie. Taka właśnie jest książeczka „Pod wodą” z serii Młodzi Przyrodnicy.

Młody czytelnik poznaje rodzeństwo bobrów – Borka i Berkę i razem z nimi zwiedza wodne zakamarki. Dwójka bobrów odkrywa przez młodym czytelnikiem wodne tajemnice i zabiera ich w niezwykłą podróż. Zaglądają do żab i dowiadują się, że żaby składają jaja, które przeistoczą się w kijanki, a następnie w żaby. Zajrzą do raków, by zobaczyć małe raczki uczepione tylnych odnóży swojej mamy. Podpatrzą jak żywi się leszcz i jak cwana jest pijawka. A wszystko to w towarzystwie ciekawych i ładnych ilustracji.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 26.09.2021)
Niedawno zostały wydane kolejne tomy z serii 'Mali przyrodnicy'.
My posiadamy trzy z nich, a w sumie wydanych zostało już 13. Każda z nich poszerza wiedzę na określony temat przyrodniczy. Zawiera różne ciekawostki o zwierzętach, które mogą być zaczątkiem do poszerzania wiedzy o nich, a także zawierają piękne ilustracje. Mogą też wspomagać w umiejętności czytania dzięki niewielkiej ilości tekstu na stronie i duże litery.

W książce "Pod wodą" będziemy pływać za Borkiem i Berką i zobaczymy jak larwy komarów wiszą pod taflą wody głowami do dołu. Dowiemy się gdzie samice raków noszą jaja. Jest też zimorodek żerujący nad jeziorem i będziemy potrafili odróżnić kijankę żaby od kijanki traszki.
Ocena
Recenzja wg @biblioteczka_justyny / (Dodano 15.04.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Młodzi przyrodnicy. Pod wodą

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: