Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Bliźniaczy płomień - ebook

Bliźniaczy płomień - ebook

Dostępność: Dostępny

Przeczytaj fragment
35,99 zł
- +
LUB

Opis

Jedna noc sprawia, że zaczyna doświadczać czegoś zupełnie nowego: czuje, słyszy i widzi więcej.
W tym samym czasie do miasta przyjeżdża Aleks z Hope – suczką rasy border collie. Po stracie bliskich chłopak szuka dla siebie nowego miejsca na ziemi. Oprócz miłości do literatury i kuchni roślinnej Aleks ma jeszcze dwie umiejętności – skutecznie ukrywa emocje i komunikuje się z Hope.
Gdy los styka ze sobą tę dwójkę, obaj nadal próbują uporać się ze swoją traumą. Czy serce Daikiego jest w stanie się obudzić?
A czy Aleks pozwoli sobie na wrażliwość?
Bo jesteśmy lustrzanymi duszami.
Bo jesteśmy bliźniaczymi płomieniami.
Bo jesteśmy jednością.

Powoli z mojego pola widzenia znikają Adrien z Daikim, a także państwo Yashida. Ten pierwszy jeszcze na chwilę pokazuje mi podniesiony w górę kciuk, dzięki czemu odczarowuje moje przekonanie, że może jest
po prostu nazbyt zarozumiałym, a czasami przesadnie gadatliwym typem.
Może miał gorszy dzień? W końcu skądś to znam. [...]
Po raz pierwszy od dawna staram się odsunąć na bok złe emocje i stworzyć przestrzeń dla dobra, które wydarzyło się w ciągu ostatnich godzin. Powoli dociera do mnie, co Hope stara się mi przekazać od dawna:
Nieważne, gdzie będziesz się znajdować. Ich dusze zawsze będą cię strzec i wspierać. Dzisiaj to poczułem. Przechadzając się po Montmartre, spoglądam na uliczki i mam pewność, że spodobałoby im się tutaj. Łapię się nawet na tym, że na myśl o nich wcale nie chce mi się płakać, tylko śmiać z radości.
[fragment]

Maks Kuznowicz Bookovicz - na co dzień pracuje z marketingu i promuje czytelnictwo w mediach społecznościowych. Jego życiową misją jest rozkochanie ludzi w Poznaniu, w którym też mieszka. Tematy wszechświata i wieloświatów intrygują go tak samo jak odkrycie nowej kawiarni czy kolejna wizyta w kinie studyjnym. Kocha podróże i frytki z majonezem. Zachęca każdego do słuchania swojego serca i pracowania ze swoim wnętrzem. Literka G w skróce LGBTQ+.

Dodatkowe informacje

Data premiery 26-03-2024
Liczba stron 368
Autor Maksymilian Kuznowicz
Format pliku MOBI
ISBN 978-83-8319-630-5

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bliźniaczy płomień - ebook

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: