Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Chantal Montellier

Wyniki wyszukiwania (2 produkty)

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 2

 • Proces - ebook
  (PDF)

  Proces - ebook

  Chantal Montellier, David Zane Mairowitz, Franz Kafka
  Dostępne warianty: Książka, Opis: Graficzna adaptacja jednej z najsłynniejszych powieści Franza Kafki. „Ktoś musiał zrobić doniesienie na Józefa K., bo mimo że nic złego nie zrobił, został pewnego ranka po prostu aresztowany” Proces jest dziś tak samo aktualny, jak zawsze. Franz Kafka (1883 1924) był jednym z najważniejszych prozaików XX wieku. Proces, opisany na nowo w tej wyjątkowej powieści graficznej, to ponura opowieść o Józefie K. – aresztowanym pewnego ranka z niewyjaśnionych powodów – walczącym o siebie podczas zdumiewającego procesu. Józef K., przerzucany od jednego dezorientującego spotkania do drugiego, jest coraz bardziej zdesperowany, by udowodnić swoją niewinność w obliczu nieznanych zarzutów. To surowy portret autorytarnej biurokracji depczącej życie swoich wyobcowanych obywateli.  
  Promocja -20%
  39,99 zł
  39,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 31,99 zł
 • Proces
  Książka

  Proces

  Chantal Montellier, David Zane Mairowitz, Franz Kafka
  Dostępne warianty: Książka, Opis: Podany w nowej, niezwykle efektownej graficznej postaci "Proces" jest ponurą opowieścią o zatrzymanym pewnego poranka z niewyjaśnionych powodów Josefie K. i jego zmaganiach z miażdżącą machiną prawną. K. miota się od jednego konsternującego spotkania do drugiego, coraz bardziej rozpaczliwie usiłując dowieść niewinności w obliczu niejasnych zarzutów. Jako wymowny obraz autorytarnej biurokracji niszczącej życia pozostawionych samym sobie obywateli "Proces" nie stracił nic ze swojej aktualności.
  34,99 zł
  49,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 2