Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Jakub Ćwiek

Pisarz, stand-uper i scenarzysta. Autor ponad trzydziestu książek, w tym bestsellerowych cykli fantastycznych "Kłamca" i "Chłopcy", oraz popularnych powieści kryminalnych i sensacyjnych takich jak "Szwindel", "Topiel" i "Drelich". Aż dziesięciokrotnie nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla dla najlepszych tekstów z dziedziny fantastyki. Nagrodę tę otrzymał w 2012 roku. Ćwiek to również scenarzysta bardzo dobrze przyjętych produkcji audio: serialu "Jednooki król", słuchowiska "Robin Hood i Szmaragdowy Król, oraz stworzonego razem z Wojciechem Chmielarzem serialu Skowyt.

Wyniki wyszukiwania (1 Produkt)

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1

 • Niech to usłyszą
  Książka

  Niech to usłyszą

  Jakub Ćwiek, Wojciech Chmielarz
  Dostępne warianty: Opis: „Niech to usłyszą” to książka Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka, mistrzów kryminału! Przerażający telefon do radiowego studia i dziennikarskie śledztwo, które prowadzi między największe polskie gwiazdy i celebrytów. Obsesja, która może kosztować ludzkie życie. Brutalna zbrodnia i tajemnica skrywana przez lata. W czasie sesji nagraniowej Maggie, sławna piosenkarka, zostaje uprowadzona przez zamaskowanego napastnika. Nieoczekiwanie udaje jej się dodzwonić do jednej ze stacji radiowych. Przerażona kobieta domaga się wpuszczenia na antenę – jeśli to nie nastąpi, zostanie zabita. Brutalny porywacz stawia kolejne warunki: jeśli Maggie ma przeżyć, cała Polska musi wysłuchać kolejnych fragmentów jego historii. Będzie dzwonił codziennie… Zagadkę chcą rozwikłać Edyta, reporterka rozgłośni, oraz Artur, autor kryminałów i podkaster. Komu można zaufać, a kto okaże się zdrajcą? Czy świat usłyszy opowieść tajemniczego mężczyzny w masce?
  31,49 zł
  44,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 31,49 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1