Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Śledztwo w muzeum

Śledztwo w muzeum

Dostępność: Dostępny

Promocja!
Sugerowana cena detaliczna:
159,99 zł
Cena aktualna na stronie: 80,00 zł Oszczędzasz 79,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 80,00 zł
- +
LUB

Opis

Łapać złodzieja!

Wiadomość z ostatniej chwili: z muzeum skradziono zabytko­wy eksponat. Policja zamknęła wszystkie wyjścia. W budynku zostało 16 podejrzanych. Czy złodziej działał w pojedynkę? A może miał wspólników? Czy udało mu się uciec jeszcze przed zamknięciem drzwi?

Detektywi, czas rozpocząć śledztwo i poznać prawdę.

  1. Badajcie poszlaki.
  2. Próbujcie zmylić swoich przeciwników.
  3. Użyjcie zmysłu dedukcji, by wskazać winnego lub winnych.

Kto z Was okaże się najwybitniejszym detektywem w mieście?

Dodatkowe informacje

Data premiery 06-06-2023
Wydawca FoxGames
Autor Phil Walker-Harding
Format 200 x 265

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 2

Następnym tytułem było Śledztwo w Muzeum. Tytuł bardzo prosty, także od 2 do 4 graczy, dla każdej grupy wiekowej od 6 lat. Mało skomplikowany, aczkolwiek w pewnym momencie wczułem się w tego śledczego tak bardzo, że gra stanęła w miejscu. Kolejny dobry tytuł na deszczowy wieczór
Ocena
Recenzja wg KiedyGramy / (Dodano 11.10.2023)
Dzisiaj trochę odmiennie, bowiem przychodzę aby polecić Wam nieziemsko dobrą grę. A mianowicie mowa tu o "Śledztwie w muzeum" wydawnictwa Fox Games, która ostatnimi czasy jest u nas jedną z najczęściej granych gier. I choć jest ona dedykowana dla dzieci w wieku 8+, tak wierzcie mi, Wy tez się w nią wkręcicie!
"Wiadomość z ostatniej chwili : z muzeum skradziono zabytkowy eksponat. Policja zamknęła wszystkie wyjścia. W budynku zostało 16 podejrzanych. Czy złodziej działał w pojedynkę? A może miał wspólników? Czy udało mu się uciec przed zamknięciem drzwi? Detektywi, czas rozpocząć śledztwo i poznać prawdę."
W grę można grać od 2-4 osób i szczerze im więcej osób tym ostateczne typowanie jest trochę trudniejsze. Główny cel gry to oczywiście wytypowanie złodzieja drogą eliminacji danych postaci. A tego dokonamy dzięki wybranym losowo poszlakom. Ale może najpierw napisze Wam, co znajdziecie w samej grze! Mamy tu 24 kafelki podejrzanych i tu od razu zachwycę się samymi obrazkami, bowiem podejrzani są po prostu przeuroczy! A do tego te rzadko spotykane imiona polskie! No ja jestem zachwycona! Kolejny element to kafelek wyjścia ewakuacyjnego - jeśli podczas gry nie wytypujemy żadnego podejrzanego, to właśnie ten kafelek oznacza, że złodziejowi udało się uciec i wtedy oczywiście ustawiamy nasze żetony śledztwa na tym kafelku. A czym są te żetony śledztwa? Otóż mamy ich tu 48 w rożnych kolorach. Każdy gracz ma swój żeton detektywa a do niego przypisane żetony śledztwa, mają one różne wartości, dzięki którym zdobywamy punkty. Co więcej przy poznaniu danej poszlaki, ustawiamy jeden z żetonów na danej karcie, po to aby drugi gracz chcąc poznać co to za poszlaka, musiał dać żeton o takiej samej wartości, bądź wyższy. Mamy też 32 karty poszlak, dzięki którym eliminujemy określone postacie. Przykładowo, jeśli na poszlace mamy informacje, że dana osoba nie miała okularów, wtedy w naszym notesie wykreślamy wszystkich podejrzanych, którzy noszą okulary. Do gry dołączone są również 4 notesy i 4 ołówki.
Skoro już wiemy czym gramy, pora przejść do samej rozgrywki
Ocena
Recenzja wg justus_reads / (Dodano 16.08.2023)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Śledztwo w muzeum

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: