Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Niedźwładek

Niedźwładek

Dostępność: Produkt niedostępny

Wszystkie formaty i wydania:

Książka (ebook) PDF
Przeczytaj fragment
Sugerowana cena detaliczna:
44,99 zł
Cena aktualna na stronie: 31,49 zł Oszczędzasz 13,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,49 zł

Opis

Dziadek Władek to najlepszy dziadek na świecie! Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości ani jego wnuk Michałek, zwany Misiem, ani ulubiony misio Misia, zwany Niedźwładkiem. Cała trójka (dziadek Władek, Misio i Niedźwładek) jest nierozłączna i spędza razem prawie każdą chwilę. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia, bo okazuje się, że dziadek Władek… odszedł. Dokąd? Do nieba. Początkowo ani Misio, ani Niedźwładek nie podejrzewają niczego złego, bo przecież dziadek Władek często gdzieś chodził, ale zawsze wracał. Tym razem jednak wydarzyło się inaczej… Niedźwładek bierze sprawy w swoje łapki i postanawia wyruszyć śladem dziadka Władka do nieba, by sprowadzić go z powrotem.

„Niedźwładek” to urocza i ciepła historia o pożegnaniu z najbliższymi osobami, o tęsknocie i o tym, że choć już ich tu nie ma, zawsze zostają z nami. „W końcu wszyscy coś po sobie zostawiamy. Czasem cenne pamiątki, a czasem bezcenne wspomnienia i uśmiech na twarzach tych, którzy nas najbardziej kochali…”

Dodatkowe informacje

Data premiery 21-03-2023
Liczba stron 56
Wydawca Wilga
Autor Marta Guśniowska
Format 245 x 245
ISBN 978-83-280-9297-6
Kategoria Wydawcy dla dzieci
Typ okładki twarda

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

Jednym z najtrudniejszych tematów rozmów z dziećmi jest śmierć i utrata bliskich. Teraz już jestem spokojniejsza, ponieważ mam świetną pomoc w postaci książki dla dzieci pt. „Niedźwładek”.

Jest to książka o śmierci bliskiej osoby, o tęsknocie za nią, ale i o przyjaźni. Michaś nazywany Misio jest bardzo związany z dziadkiem. Gdy pewnego dnia dziadek znika, a Misio bardzo za nim tęskni, tytułowy Niedźwładek, czyli przytulanka chłopca, wyrusza na poszukiwania dziadka, by sprowadzić go z powrotem.

Podoba mi się w tej książce głównie to, jak przedstawiony jest temat śmierci. Przede wszystkim jest napisana w bardzo wyważony sposób. Nie mydli oczu dziecka, że śmierci nie ma, bo jest, bo to naturalna kolej rzeczy. Ale pokazuje, jak ważne jest pielęgnowanie wspomnień o zmarłych. A do tego jeszcze książka jest też napisana w humorystyczny sposób, co fajnie pozwala rozładować trochę te cięższe emocje. Zwrócona jest też uwaga na przyjaźń, na to, że każdy może mieć przyjaciela, i to niejednego.

Bardzo polecam tę książkę.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 19.04.2023)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Niedźwładek

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: