Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Młodzi przyrodnicy. Ślady zwierząt

Młodzi przyrodnicy. Ślady zwierząt

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
14,99 zł
Cena aktualna na stronie: 10,49 zł Oszczędzasz 4,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,49 zł

Opis

Młodzi przyrodnicy to bestsellerowa seria przyrodnicza poruszająca różnorodne tematy z życia flory i fauny. Seria przybliży dzieciom świat przyrody, przedstawi najbardziej fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. Mali czytelnicy mogą poznawać przyrodę wraz z głównymi bohaterami – to różne gatunki zwierząt. W tomiku Pod wodą czytelnicy poznają tajniki podwodnego życia za sprawą sympatycznych bobrów. Ciekawym informacjom towarzyszą piękne ilustracje, dzięki którym natura stanie się małym czytelnikom jeszcze bliższa. Młodzi przyrodnicy to seria idealna do pierwszego czytania .

Dodatkowe informacje

Data premiery 10-03-2021
Liczba stron 48
Seria Młodzi przyrodnicy
Wydawca Wilga
Autor Patrycja Zarawska
Format 145 x 205
ISBN 978-83-280-7616-7
Kategoria Wydawcy dla dzieci / Edukacyjne
Typ okładki miękka

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 2

Myślałam, że w książeczce „Ślady zwierząt” z serii Młodzi Przyrodnicy będą odciski zwierzęcych łap. Czytając tę książeczkę dzieciom byłam pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie same odciski świadczą o obecności zwierzęcia w danym miejscu. Resztki owoców, odchody, obgryziona kora, zrzucone poroże to tylko niektóre tropy podpowiadające nam, jakie zwierzę tu było, jadło, czy spało.

Patrycja Zarawska kolejny raz przybliża dzieciom świat przyrody i robi to w ciekawy sposób. Interesująca treść, przykuwające wzrok ilustracje oraz tekst odpowiedni do samodzielnego czytania, czyli wszystko, co zainteresuje młodego czytelnika.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 26.09.2021)
Niedawno zostały wydane kolejne tomy z serii 'Mali przyrodnicy'. My posiadamy trzy z nich, a w sumie wydanych zostało już 13. Każda z nich poszerza wiedzę na określony temat przyrodniczy. Zawiera różne ciekawostki o zwierzętach, które mogą być zaczątkiem do poszerzania wiedzy o nich, a także zawierają piękne ilustracje. Mogą też wspomagać w umiejętności czytania dzięki niewielkiej ilości tekstu na stronie i duże litery. W książce "Ślady zwierząt" podążamy śladem wiewiórki , towarzysząc jej w zbiorach zapasów na zimę, a w między czasie zobaczymy ślady sarny czy psa, ale książeczka nie pokazuje tylko tych śladów zostawianych na śniegu, ale również inne, które obnażają nam obecność konkretnego zwierzęcia podczas innych pór roku, jak na przykład zrzucane jelenie poroże, czy porozrzucane skorupki ślimaków zostawiane przez drozda albo pestki czereśnie, w których zjedzeniu uprzedzają nas szpaki
Ocena
Recenzja wg @biblioteczka_justyny / (Dodano 15.04.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Młodzi przyrodnicy. Ślady zwierząt

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: