Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Jaga Czekolada i Władcy Wiatru. Tom 2

Jaga Czekolada i Władcy Wiatru. Tom 2

Dostępność: Dostępny

Przeczytaj fragment
Promocja!
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Cena aktualna na stronie: 30,79 zł Oszczędzasz 9,20 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,79 zł
- +
LUB

Opis

Jaga Czekolada powraca! Witajcie w Pierwszym Świecie, gdzie rządzą nowe technologie, a mieszkańcy tak bardzo upodobnili się do siebie, że trudno o dwie różne osoby. Tutaj mieszka Jagoda Nugat, przez kolegów nazywana Jagą Czekoladą.

Minął rok od niezwykłych wydarzeń z udziałem Jagi Czekolady. Czarodziejki z Almendurii zniknęły, a dziewczynka wróciła do zwyczajnego życia nastolatki – aż do chwili, gdy podczas wakacyjnych
przygotowań trafia na podręcznik magii i tajemnicze pióro. Na dalekiej wyspie Dun, gdzie spędza lato, wszystko się zmienia. Niespodziewanie pojawiają się Mirella i Lukrecja, które szukają ratunku dla zaklętego kruka Zafira. Tymczasem nad wyspą gromadzą się mroczne moce. Czarnoksiężnik Hedim zwabia Jagę i jej przyjaciół do opuszczonej fabryki czekolady, by podstępem zdobyć potężne artefakty.
Magia powraca. Czas połączyć siły – i wezwać na pomoc Władców Wiatru.

Dodatkowe informacje

Data premiery 10-09-2025
Liczba stron 240
Seria Jaga Czekolada
Wydawca Wilga
Autor Agnieszka Mielech
Format 135 x 185
ISBN 978-83-8387-937-6
Kategoria Wydawcy dla dzieci
Typ okładki zintegrowana

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Jaga Czekolada i Władcy Wiatru. Tom 2

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: