Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Wojciech Chmielarz

Pisarz, scenarzysta i dziennikarz, publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”, „Polityce” i „Pressie”. Przez kilka lat prowadził serwis internetowy poświęcony tematyce przestępczości zorganizowanej, gospodarczej i terroryzmowi. Spod jego pióra wyszła seria bestsellerowych książek o komisarzu Jakubie Mortce, cykl gliwicki oraz thrillery psychologiczne "Żmijowisko" i "Wyrwa". Te dwie ostatnie doczekały się ekranizacji. Razem z Jakubem Ćwiekiem napisał słuchowisko "Skowyt".

Wyniki wyszukiwania (1 Produkt)

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1

 • Niech to usłyszą
  Książka

  Niech to usłyszą

  Jakub Ćwiek, Wojciech Chmielarz
  Dostępne warianty: Opis: „Niech to usłyszą” to książka Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka, mistrzów kryminału! Przerażający telefon do radiowego studia i dziennikarskie śledztwo, które prowadzi między największe polskie gwiazdy i celebrytów. Obsesja, która może kosztować ludzkie życie. Brutalna zbrodnia i tajemnica skrywana przez lata. W czasie sesji nagraniowej Maggie, sławna piosenkarka, zostaje uprowadzona przez zamaskowanego napastnika. Nieoczekiwanie udaje jej się dodzwonić do jednej ze stacji radiowych. Przerażona kobieta domaga się wpuszczenia na antenę – jeśli to nie nastąpi, zostanie zabita. Brutalny porywacz stawia kolejne warunki: jeśli Maggie ma przeżyć, cała Polska musi wysłuchać kolejnych fragmentów jego historii. Będzie dzwonił codziennie… Zagadkę chcą rozwikłać Edyta, reporterka rozgłośni, oraz Artur, autor kryminałów i podkaster. Komu można zaufać, a kto okaże się zdrajcą? Czy świat usłyszy opowieść tajemniczego mężczyzny w masce?
  31,49 zł
  44,99 zł

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 1