Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Ty kochasz mnie

Ty kochasz mnie

Dostępność: Produkt niedostępny

Wszystkie formaty i wydania:

Książka (ebook) EPUB (ebook) MOBI
Przeczytaj fragment
Sugerowana cena detaliczna:
42,99 zł
Cena aktualna na stronie: 17,20 zł Oszczędzasz 25,79 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,20 zł

Opis

Joe Goldberg ma dość zgiełku miast, pozerów i dość Love. Szuka bliskości z naturą, prostych przyjemności na przytulnej wyspie na północno-zachodnim Pacyfiku. Po raz pierwszy od dłuższego czasu może odetchnąć. Dostaje pracę w miejscowej bibliotece – w końcu wie to i owo o książkach - tam poznaje: Mary Kaye DiMarco - bibliotekarkę. Joe nie będzie się wtrącał, nie popadnie w obsesję. Zdobędzie ją w staroświecki sposób. . . zapewniając ramię do wypłakania się, dając pomocną dłoń. Z biegiem czasu wyleczą swoje rany i zaczną żyć długo i szczęśliwie w tym sennym mieście. Ale czy na pewno? Sęk w tym, że Mary Kaye ma już swoje życie. Jest matką, przyjaciółką i jest. . . zajęta.

Prawdziwa miłość może zwyciężyć tylko wtedy, gdy ktoś chce zrobić dla niej miejsce. Joe jest gotowy. Czy Mary Kaye odważy się też na ten krok i da im szansę?

Dodatkowe informacje

Data premiery 13-10-2021
Liczba stron 464
Tłumacz Jacek Żuławnik
Wydawca W.A.B.
Autor Caroline Kepnes
Format 135 x 202
ISBN 978-83-280-8903-7
Kategoria Wydawcy Kryminał, sensacja
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

Joe Goldberg zostaje zatrudniony w Bibliotece Publicznej w Bainbridge. Zamieszkuje tam, ponieważ chce zaznać szczęścia, odnaleźć spokój i pogodzić się ze światem. Joe to mężczyzna po przejściach. Spędził kilka miesięcy za kratkami. Stracił żonę i syna. Odebrano mu go a on musiał zrzec się wszystkich praw do małego Forty'ego. Minęło dużo czasu a on znów chce pokochać. Nie musi daleko szukać i chce zawalczyć o Mary Kay.

Mary Kay DiMarco jest kierowniczką filii, w której zatrudnia się Joe. Pewna siebie kobieta od szesnastu lat pracuje w bibliotece. Spokojna, opanowana i zdystansowana - taka właśnie jest Mary Kay. Całym światem jest dla niej nastoletnia córka Nomi.

Joe i Mary Kay z każdym dniem stają się dla siebie coraz bliżsi. Joe to mężczyzna inteligentny, wyrozumiały i cierpliwy. Mężczyzna niemalże idealny... ale tak się tylko wydaje. Pomiędzy nimi istnieje jednak wiele granic. Oboje dźwigają ciężki bagaż przeszłości. Tajemnica jaką skrywa Mary Kay będzie jednak górą lodową jego marzeń...

Czy Mary Kay złamie dla Joe'go własne zasady? Czy będzie dla niego otwarta również po zamknięciu biblioteki? Ta historia z pewnością zakończy się nie tak jak myślisz.

Największym plusem tej powieści jest narracja. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia Joe'go. Miałam wrażenie jakbym siedziała w jego umyśle - bardzo chorym umyśle. Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani z psychologicznego punktu widzenia. Fascynacja Mary Kay szybko przeradza się w obsesję. Joe wpada po uszy. Jego rozchwiana psychika budzi grozę, dreszcz przerażenia a jednocześnie ciekawości. Czekałam na wybuch już od początkowych rozdziałów i otrzymałam nie jeden, zatem nie zawiodłam się. Joe to mężczyzna o dwóch twarzach. W jego otoczeniu nie można czuć się bezpiecznie.

"Ty kochasz mnie" to trzecia część historii o Joe Goldbergu. W powieści nie brakuje częstych zwrotów akcji, które trzymają czytelnika w napięciu. Ta historia jest bardzo intrygująca. Sporo w niej nawiązań do innych utworów literackich. Porusza bardzo aktualny temat jakim jest stalking i zaburzenia psychiczne. Nie da się ukryć, że nasze dane są publicznie dostępne na portalach społecznościowych. Nie wiadomo z kim mamy do czynienia i w jaki sposób nasze dane mogą zostać wykorzystane. Powieść Caroline Kepnes powinna być przestrogą. To historia nieprzewidywalna i bardzo zaskakująca.

https://zaczytanapatka.blogspot.com
Ocena
Recenzja wg Zaczytana Patka / (Dodano 02.11.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Ty kochasz mnie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: