Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Młodzi przyrodnicy. Rozpoznaję owady

Młodzi przyrodnicy. Rozpoznaję owady

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
34,99 zł
Cena aktualna na stronie: 19,24 zł Oszczędzasz 15,75 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,24 zł

Opis

Rozszerzenie podstawowej serii Młodzi Przyrodnicy. W książce znalazły się opisy kilkudziesięciu gatunków owadów, które można spotkać w Polsce. Podzielono je na kategorie: motyle, chrząszcze, pluskwiaki, ważki, jętki, chruściki, złotooki, muchówki, błonkoskrzydłe i prostoskrzydłe, które oznaczono kolorami dla łatwiejszej nawigacji. Każdego owada szczegółowo scharakteryzowano: opisano wielkość, wygląd i zwyczaje, typowe siedliska oraz miesiące, w które można go zaobserwować. Do informacji dodano obrazowe piktogramy. Oprócz starannie dobranych faktów w książce znalazły się również ciekawostki dotyczące poszczególnych gatunków, a także informacje ogólne o owadach, np. po czym rozpoznać owada i jak wygląda cykl życiowy różnych owadów.

Tekst wzbogacono pięknymi, realistycznymi ilustracjami oraz słowniczkiem ważnych pojęć.

Dodatkowe informacje

Data premiery 06-04-2023
Liczba stron 96
Seria Młodzi przyrodnicy
Wydawca Wilga
Autor Patrycja Zarawska
Format 150 x 191
ISBN 978-83-8318-055-7
Kategoria Wydawcy dla dzieci / Edukacyjne
Typ okładki zintegrowana

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

Były drzewa, były ptaku, czas na owady. Wydawnictwo Wilga przybliża młodym miłośnikom przyrody świat tych małych i niezwykle interesujących stworzeń.

W książce dzieci znajdą najważniejsze informacje o owadach – wielkość, wygląd, zwyczaje, czas i miejsce występowania. Treść podzielona jest na 11 kategorii: motyle, chrząszcze, pluskwiaki, ważki, jętki, chruściki, złotooki, muchówki, błonkoskrzydłe, prostoskrzydłe i modluszki, czyli te, które najczęściej można spotkać w Polsce. Książka pełna jest realnych ilustracji, dzięki czemu dzieciom będzie łatwiej wszystko zapamiętać. Można też zabrać książkę w teren i bawić się w małego przyrodnika na łonie natury.

„Rozpoznaję owady” to bardzo dobra propozycja dla dzieci, które już uwielbiają przyrodę, jak i dla tych, w których ta miłość dopiero rozkwita.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 11.05.2023)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Młodzi przyrodnicy. Rozpoznaję owady

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: