Facebook Pixel

Dyskont

Mega WYPRZEDAŻ magazynowa. Rabaty do 70%. To się nie powtórzy. Zapraszamy do zakupów!

Uwaga! Książki w promocji "Dyskont" mogą posiadać ślady użytkowania takie jak rysy, zagięcia, otarcia. Książki nie podlegają zwrotowi, ani wymianie. Ze względu na końcówki nakładów może wystąpić sytuacja fizycznego braku zamówionego tytułu, za co z góry przepraszamy.

Dyskont książkowy - wielka wyprzedaż książek!

W dziale Dyskont książkowy znajdują się popularne książki w wyjątkowo niskich cenach – rabaty aż do 70%! Taka wyprzedaż już się nie powtórzy – przejrzyj ofertę i wybierz coś dla siebie. Książki z grupy GW Foksal kupisz już od 4 zł za sztukę!

Szukasz popularnych książek w niskiej cenie? Dyskont książkowy GW Foksal obejmuje obniżki do 70% – to niespotykana okazja dla pochłaniaczy książek, aby nasycili się na zimę! Szukanie sprawi Wam nie mniejszą frajdę niż sama wyprzedaż książek – tym bardziej, że w naszym dyskoncie można znaleźć prawdziwe książkowe perełki! Właśnie dla zapalonych miłośników czytania uruchomiliśmy nasz outlet. Książki nawet o 70% taniej skuszą każdego!

Wyprzedaż obejmuje różne gatunki – m.in. powieści obyczajowe, sensacyjne i thrillery, poradniki, biografie, reportaże, książki kulinarne itd., aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie na długie wieczory.

Objęte promocją książki mogą posiadać drobne uszkodzenia, m.in. rysy, zagięcia, otarcia, lekko porysowaną okładkę – nie podlegają jednak zwrotowi ani wymianie na produkty pełnowartościowe.

Oferta jest ograniczona i ważna do wyczerpania zapasów. Z powodu dużego zainteresowania, nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej realizacji zamówień. Sprzedawane egzemplarze pochodzą z końcówek nakładów – może okazać się, że zamówiony tytuł zostanie już wyprzedany, za co z góry przepraszamy. Zachęcamy jednak do ponownego zerknięcia na ofertę i wybór innych tytułów!

Promocje obowiązują do wyczerpania stanów magazynowych. Wybrane tytuły pozostały w pojedynczych egzemplarzach – sprawdź ofertę i kupuj książki jak najtaniej!

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 4

Ustaw kierunek rosnący

Produkty: 4

Wydawnictwo Foksal - Wydawnictwo WAB - Wydawnictwo Wilga - Wydawnictwo Buchmann - Wydawnictwo Uroboros - Foxgames