Facebook Pixel

Gorąca Gwiazdka

Gorąca Gwiazdka
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 31,99 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

„Gorąca gwiazdka”, czyli kolejna polska propozycja świąteczna, która jest zbiorem opowiadań dwunastu autorek. Pewnie myślicie sobie, czym akurat ten tytuł wyróżnia się od tych, które już się ukazały ? Jak wśród tylu tytułów wybrać ten najlepszy ?

To w takim razie powiem Wam tak, jest to jedna z lepszych antologii napisana przez polskie autorki. Przede wszystkim w moim odbiorze historie są bardzie składne, są dłuższe, aniżeli 5 czy 6 stron, bo każda ma średnio 20, a nawet więcej ! Już widzicie nawet po tym, że autorki miały szersze pole do popisu i szansę lepiej rozbudowaną historię.

Powiem, że 90% tych historii zdecydowanie mi się spodobała, i nawet bym nie pogardziła, jeżeli niektóre z nich „zmartwychwstałby” i rozwinęły się w odrębnych książkach. Jeżeli ktoś mnie spyta, którą antologię polskich autorek polecam, to długo się nie będę zastanawiać i wskażę tą. Ten tytuł jest bardzo emocjonalny, zabawny i dający nadzieję. Myślę, że okładka też przyciąga wzrok, zwłaszcza ta zieleń, zawsze kojarzy mi się z magią świąt.

Chyba lepszej rekomendacji, niż powyższa dać nie potrafię. Więc Kochane Elfy, będzie to także fajny prezent pod choinkę dla przyjaciółki, mamy czy teściowej.
Szczerze polecam.
Ocena
Recenzja wg wioletreaderbooks / (Dodano 17.11.2020)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Gorąca Gwiazdka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames