Florystki

Florystki
Ocena
Ocen: 2

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
44,99 zł
Cena aktualna na stronie: 33,74 zł Oszczędzasz 11,25 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,99 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 2

Produkty: 2

Pewnego dnia Sonia, pracownica i przyjaciółka Heleny Bardo znajduje ślady krwi w kwiaciarni. Natomiast Helena znika w tajemniczych okolicznościach. Sonia robi wszystko, by odnaleźć zaginioną przyjaciółkę. Nie spodziewa się jakie odkryje mroczne sekrety przyjaciółki.
Co stało się z Heleną?
Co odkryje Sonia?

"Florystki" to genialny i wciągający thriller psychologiczny. Autorka stworzyła świetną fabułę. Mistrzowsko skonstruowana zagadka kryminalna. Sekrety rodzinne, tajemnice z przeszłości, kłamstwa, traumy, intryga. Realnie wykreowani bohaterowie. Śledziłam ich losy z ogromną ciekawością. Autorka powoli odkrywa tajemnice bohaterów, aby poukładać ze sobą puzzle tej układanki. Czuć napiętą atmosferę i nie wiadomo komu ufać. Podejrzanych jest wielu. Autorka podrzuca tropy i manipuluje czytelnikiem tak, że do samego końca nie wiadomo jak zakończy się ta historia. Byłam też zaskoczona i dostałam mnóstwo emocji. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i z przyjemnością.
Jeśli lubicie książki pełne tajemnic i z motywem zaginięcia to ta trafi w Wasze gusta czytelnicze.
Czeka Was fascynujące śledztwo.
Ja bawiłam się znakomicie.
Jestem zachwycona i już czekam na kolejne książki autorki. Każdą biorę w ciemno!

Gorąco polecam!
Ocena
Recenzja wg BRUNETTE BOOKS / (Dodano 21.03.2023)
Alicja Sinicka to autorka kilku książek, w których łączy thriller psychologiczny z nurtu domestic noir z wątkami romansowymi. Dla mnie „Florystyki” były trzecim spotkaniem z jej piórem, ale pierwszym które sprostało moim oczekiwaniom, przede wszystkim dlatego, że ten wątek romansowy pozostał na drugim planie. Na pierwszym jest przyjaźń pomiędzy dwoma kobietami – jedna z nich lata temu wzięła młodszą pod swoje skrzydła, nauczyła fachu florystki, a teraz zniknęła. Ta młodsza zatem czuje się w obowiązku odkryć co stało się z jej przyjaciółką. Szybko okazuje się, że ta skrywała w sobie dużo mroczniejsze tajemnice, niż można by się spodziewać… Całość przedstawiona jest w narracji pierwszoosobowej przez młodszą przyjaciółkę i męża zaginionej, który swoją drogą przez całą lekturę zachowuje się trochę podejrzanie… Czy mógł mieć swój udział w zaginięciu? Przez sposób narracji czytelnik całkiem dobrze poznaje emocje i myśli postaci. Akcja toczy się przyjemnym rytmem, zaskoczenia i cliffhangery są częste, a uczucie niewiadomej i puzzli, które ciężko ze sobą połączyć, sprawiają, że historia jest zajmująca i utrzymuje ciekawość czytelnika na stałym poziomie. Kwiaciarnia, Oława i góry są miłym dodatkiem do fabuły, która sprawdza się jako lekka i niezobowiązująca rozrywka. Dobra na oderwanie myśli!
Ocena
Recenzja wg Kryminał na talerzu / (Dodano 19.03.2023)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Florystki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames