Facebook Pixel

Malamander. Cieniostrach. Tom 3

Malamander. Cieniostrach. Tom 3
Ocena
Ocen: 1
Autor: Thomas Taylor

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
36,99 zł
Special Price 27,74 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Przed Hubertem kolejne wyzwanie.
W Widmowym Porcie nadchodzi Noc Strachów, w którą zazwyczaj odbywa się spektakl teatrzyku cieni. Według legendy, jeśli spektakl się nie odbędzie, a także, jeśli mieszkańcy nie zapalą sknoconych świeczek, to wówczas pojawi się Cieniostrach i zacznie swoje polowanie. W tym roku spektakl ma zorganizować zawodowa grupa teatralna.
Opiekunka Violet znika w dziwnych okolicznościach. Dziewczynka zamierza zrobić wszystko, aby ją odnaleźć, a pomagać jej będzie przyjaciel. Jednak to nie jedyna sprawa, którą będą pracować. Pewna kobieta z grupy teatralnej twierdzi, że jest rodziną Hubertą. Czy mówi prawdę? Czy opiekunka Violet się odnajdzie?

Amelka nie mogła się odczekać tomu trzeciego, a po przeczytaniu stwierdziła, że jest tak samo świetny, jak dwa pierwsze. Historia ciekawa, wciągająca, momentami pełna niebezpieczeństwa, tajemnic, strachu.

Bohaterowie pozostali ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić.

„Malamander. Cieniostrach. Tom 3” to książka, która będzie się podobała wszystkim, którym spodobały się dwa pierwsze tomy. My polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/01/wydawnictwo-wilga-ksiazka-pt-malamander.html
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 04.01.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Malamander. Cieniostrach. Tom 3

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames