Facebook Pixel

Villas

Normalna cena:
44,99 zł
Special Price 27,00 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Są takie książki, po które sięgam i po prostu wiem, że mnie nie zawiodą. I taka była ta biografia. Spełniła moje wszelkie oczekiwania. Jest prawdziwa aż do bólu, przerażająca nawet. Wnikliwa, oparta na opiniach wielu świadków i materiałach archiwalnych. Zamieszczono również zdjęcia. Złościłam się przy jej czytaniu bardzo. Wkurzałam się, wydobyła ze mnie szerokie i głębokie morze emocji.
Smutna, przejmująca historia chorego człowieka. Nie mi oceniać, ale kto mi zabroni się wypowiedzieć. Sądzę, że VV miała wszelkie wady, których nie znoszę u ludzi. Wszelkie cechy, które sprawiłyby, że omijałabym takiego człowieka szerokim łukiem. Jaka to niedobra osoba musiała być. Kolejny wielki talent zapisany w historii, przy którym psychika nie nadążyła za umiejętnościami. Ofiara własnego charakteru, wychowania, uzależnień i gwiazdorstwa. Jedna z wielu, która popadła w niełaskę z własnej woli.
Ale poza życiem VV mamy w książce kawał  historii muzyki rozrywkowej. I krajowej i  światowej. Ale też i polityka jest, toż to takie czasy były, że kultura i polityka bezlitośnie się przenikały.
Jak ktoś lubuje się w biografiach, naprawdę zachęcam. Napisana świetnym językiem, czyta się jak rewelacyjną powieść. Jak ktoś się nie lubuje, to może się przekona do dobrze skonstruowanego, wnikliwego reportażu.
Dla autorów same ukłony, jesteście Wielcy❤️
Ocena
Recenzja wg @nataliicodziennosc / (Dodano 10.07.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Villas

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames