Wydawnictwo W.A.B. Wydawnictwo Wilga Wydawnictwo Wilga play Wydawnictwo FoxGames Wydawnictwo Uroboros Wydawnictwo Buchmann

Darmowa przesyłka od 100zł!

Twoja światłość

Twoja światłość

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
37,99 zł
Cena aktualna na stronie: 15,00 zł Oszczędzasz 22,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 zł

Opis

Wciągający thriller dla wszystkich, których pociągają mroczne tajemnice!

Szesnastoletnia Lily jest zrozpaczona zaginięciem swojej siostry przed czterema miesiącami. Gdy pewnego dnia spostrzega leżącą na ulicy ranną dziewczynę, jej serce na moment przystaje, bo ma nadzieję, że to Mella. Spotyka ją rozczarowanie, jednak udziela nieznajomej pomocy i zabiera ją do domu. Okazuje się, że dziewczyna jest częścią tajemniczego stowarzyszenia… Czy naprowadzi ono Lily na trop siostry?

Dodatkowe informacje

Data premiery 10-02-2021
Liczba stron 352
Wydawca YA!
Autor Annalie Grainger
Format 142 x 202
ISBN 978-83-280-7566-5
Typ okładki miękka

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

Co przeżywa rodzina, kiedy zaginie jednen z jej członków? Jakie emocje targają ludźmi, kiedy znajdą się w tego typu strasznej sytuacji? O tym w dokładny sposób opowiada Annalie Grainger w swojej książce "Twoja światłość". Lil to szesnastolatka, której siostra zaginęła przed czterema miesiącami. Kiedy dziewczyna poznaje Alice, która jeszcze do niedawna należała do sekty zwanej Siostrzeństwem Światłości, wszystko się odmienia. Pojawia się szansa na to, że tajmeniczo zachowująca się dziewczyna może doprowadzić Lil do jej siostry. Może się to jednak okazać bardzo niebezpiecznym wyzwaniem. Na początku książki autorka skupiła się na opisaniu przeżyć osób, którym zaginął ktoś bliski. I zrobiła to w sposób naprawdę perfekcyjny. Następnie przeszła płynnie do problemów, z którymi mogą borykać się członkowie sekty, co jest równie ważnym tematem. Jakie jest moje zdanie na temat tej lektury? Nie jest to może thriller z prawdziwego zdarzenia, chociaż ma w sobie elementy narastającego niepokoju, a czasami nawet strachu. Jak dla mnie to jednak zbyt mało napięcia, abym mogła powiedzieć, że to porywający dreszczowiec. Brak tu akcji, nie ma elementów zaskoczenia, nic nie przyprawia też o gęsią skórkę. Historia płynie dość flegmatycznie, aczkolwiek jest w niej coś, co nie pozwoliło mi przerwać czytania. Książka jest godna polecenia przede wszystkim dlatego, że porusza dość mocne i ważne w życiu kwestie i może być dobrym przykładem dla młodzieży, a także bardzo interesującą lekturą dla ich rodziców.
Ocena
Recenzja wg books.and.candles / (Dodano 21.04.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Twoja światłość

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: