Facebook Pixel

Psierociniec. Niepiesek. Tom 3

Psierociniec. Niepiesek. Tom 3

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
24,99 zł
Special Price 18,74 zł

Opis

Dwie książki z serii Psierociniec urzekły najmłodszych czytelników i ich rodziców, zarówno przez wzruszające historie, zabawne wierszyki, jak i urocze ilustracje. Książki mądre, piękne, uczące wrażliwości i empatii – nie tylko wobec zwierząt. Trzeci tom serii porusza problemy odmienności i tolerancji. Opowiada, jak ważna jest rodzina i więzi rodzinne.

Niepiesek przez dłuższy czas myślał, że jest kotkiem. Dopiero mały wypadek sprawił, że piesek odkrył swoją prawdziwą tożsamość. Niepiesek rozpaczliwie próbuje udowodnić wszystkim, że jest psem niezwykłym, odważnym i pomysłowym. Że jest KIMŚ WYJĄTKOWYM

Dodatkowe informacje

Data premiery 26-10-2018
Liczba stron 64
Seria Psierociniec
Wydawca Wilga
Autor Widzowska Agata
Format 18.5 x 23.5 cm
ISBN 978-83-280-5930-6
Typ okładki twarda

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 2

Każda ze zwierzęcych opowieści tej serii uczy młodych czytelników dobra, życzliwości i prowadzi przez świat nowych zjawisk. Tym razem autorka, Agata Widzowska, kładzie nacisk na poszukiwanie tożsamości. Pod lekką formułą i pięknymi ilustracjami rysowanymi prostą, przyjazną dzieciom kreską, autorka przemyca złote myśli i rady. Piętnuje wyśmiewanie się z innych, ocenianie po pozorach, chwaląc odwagę, tolerancję i zarzucenie niesnasek w chwilach, gdy konieczne jest wspólne działanie. Pochwala adopcję, gani zbędne myślistwo... tematyka przelewa się różnorodnością przez strony tej uroczej, świetnie napisanej książki.
Mądra, idealnie operująca językiem odpowiednim dla dziecka, pełna wierszyków, przy których logopeda uśmiecha się od ucha do ucha, kolorowana prosto i z wyobraźnią, urocza. Dla mnie ideał : )
Ocena
Recenzja wg Pani_Ka Czyta / (Dodano 09.01.2019)
ciepła, zabawna książka. Moim dzieciom bardzo się podobała.
Ocena
Recenzja wg Aneta- Mama Filipka i Kubusia / (Dodano 30.11.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Psierociniec. Niepiesek. Tom 3

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames