Astronumerologia

Astronumerologia
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
49,99 zł
Cena aktualna na stronie: 27,00 zł Oszczędzasz 22,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,99 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Nie jest to książka, tak mi się przynajmniej wydaje, którą można zrecenzować jak powieść. Jaką bowiem przyjąć tu skalę oceny? Będzie więc króciutko, mam nadzieję, że choć trochę mi się uda wam tytuł przybliżyć.

Maciej Skrzątek (pewnie wielu kojarzy Wróżbitę Macieja z mediów), łącząc astrologię i numerologię, przedstawia w książce charakterystykę osób urodzonych w konkretnym czasie. To tzw. portret astronumerologiczny, na który wpływ ma zarówno nasz znak zodiaku, jak i dzień i miesiąc urodzenia.

Bez względu na to, co kto myśli o takiej wiedzy, książce nie można zarzucić jednego. Jest bardzo treściwa. Przeczytamy o cechach charakteru i osobowości, podobieństwach i różnicach osób urodzonych pod tym samym znakiem zodiaku, poznamy predyspozycje zawodowe "skrojone" na naszą miarę.

Czyta się lekko, dość interesująco, nawet wiele okazało się prawdą. Co ważne, dla takiego laika jak ja, jest ona prostym językiem napisałam, a przy tym bardzo przejrzyście, logicznie ułożona.

Polecam! Choćby z czystej ciekawości co też te gwiazdy nam zapisały ;⁠-⁠) U nas, przeczytana przez familię, została odłożona na półkę i pewnie jeszcze do niej wrócę.
Ocena
Recenzja wg @nataliicodziennosc / (Dodano 08.03.2023)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Astronumerologia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames