Facebook Pixel

Zostań stylistką

Zostań stylistką

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
59,99 zł
Special Price 44,99 zł

Opis

Przygoda dla wszystkich małych dam. Zostań stylistką znanej celebrytki. Rób zakupy w eleganckich butikach, poluj na okazje i znajdź najlepszy zakład fryzjerski. Czy potrafisz dobrać odpowiednią stylizację, aby twoja modelka wyglądała bajecznie? Spraw, aby twoja gwiazda błyszczała na czerwonym dywanie!

Dodatkowe informacje

Data premiery 05-01-2018
Wydawca FoxGames
Autor Czuba Sławomir
Format 260 x 260 mm

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 1

Celem gry jest stworzenie bajecznych stylizacji godnych największej gwiazdy. Odwiedzamy więc najlepsze butiki i zakłady fryzjerskie, szukamy okazji, promocji, korzystamy z komunikacji miejskiej i taksówek i wcielamy się w rolę wielkich stylistów...
Aby rozpocząć grę rozkładamy planszę i rozdajemy każdemu graczowi po jednej planszy modelek i pionku w tym samym kolorze, 3 karty specjalne, 2 karty stylu oraz monetę o wartości 10. Pierwszy gracz rzuca kostką i porusza się o tyle pól ile wskazała mu kostka (może wykonać też mniej ruchów). Gdy zatrzymamy się na zwykłym czyli niebieskim polu możemy skorzystać z kart specjalnych: sale, wypłata albo taxi. Gdy zatrzymamy się na polu z bankomatem, a wartość naszych monet jest równa lub mniejsza 5 możemy pobrać z niego monetę o wartości 10. Ponadto możemy zatrzymać się na polu z przystankiem autobusowym lub metra i gdy mamy bilet możemy przenieść się na inny z przystanków tego samego rodzaju. Gdy w końcu dotrzemy do sklepu bądź zakładu fryzjerskiego możemy zakupić tam potrzebny nam element stylizacji. Z reguły taki zakup kosztuje 3. Zdarzyć się może jednak, że do sklepu brakują nam dwa pola i akurat wyrzuciliśmy kostką 2 a wtedy wszystko w tym sklepie od tej pory kosztuje 2. Podobnie ma się rzecz gdy od sklepu dzieli nas tylko jedno pole i akurat udało nam się wyrzucić kostką 1. Wówczas wszystko od tej pory kosztuje w tym sklepie 1. Aby o tym pamiętać na pole z gwiazdkami kładziemy żeton żółty bądź czerwony przedstawiający odpowiednio 2 lub 1 gwiazdkę. Gra kończy się w chwili gdy pierwszy z graczy skompletuje swoje stylizacje.

Gra jest ogólnie bardzo emocjonująca i ciekawa. Daje wiele możliwości. Poruszamy się w dowolną stronę, odwiedzamy dowolne sklepy (w każdym przypadku mamy dwa z danego rodzaju do wyboru), planujemy wydatkowanie posiadanych środków, szukamy promocji i podróżujemy po całym mieście. Wszystko po to aby stworzyć potrzebne stylizacje szybciej od współgraczy. Dzieci grając nauczą się chociażby planowania czy kalkulacji. Dzięki typowo dziewczęcemu i kolorowemu a przy okazji solidnemu wydaniu gra przyciąga przede wszystkim wszystkie małe damy i będzie cieszyć oko estetycznym wyglądem przez wiele lat.

W pudełku poza tytułową grą znajdziemy jeszcze trzy mniejsze gry do rozegrania których będzie nam potrzebna część elementów z zestawu podstawowego: Na wybiegu, Nowe stylizacje oraz Geniusz mody. Te mini gry oparte są przede wszystkim na szybkości, dobrej pamięci i kreatywności w tworzeniu stylizacji.

Jeżeli szukacie więc ciekawej i nietuzinkowej gry adresowanej przede wszystkim do dziewczynek na pewno powinniście rozważyć zakup tejże gry. Moje dziewczynki ja uwielbiają i regularnie po nią sięgamy. Polecam ;)
Ocena
Recenzja wg emik84 / (Dodano 29.01.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zostań stylistką

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames