Facebook Pixel

Zatracona

Zatracona
Ocena
Ocen: 1
Autor: Nadia Grim

Dostępność: Dostępny

Promocja!
Normalna cena:
42,99 zł
Special Price 23,64 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Alex ma za sobą koszmarne dzieciństwo, ale to już przeszłość, teraz jest zupełnie inaczej. Na co dzień ma chłopaka, z którym mieszka. Jednak jej praca wymaga od niej częstych wyjazdów i zmian tożsamości. Pracuje dla tajnej organizacji, a jej zadaniami jest uwodzenie mężczyzn w różnych celach. Jest bardzo dobra, w tym, co robi, dlatego agencja nie tylko ją ceni, ale również nie chce pozwolić odejść.
Dominico jest jej kolejny zleceniem. Mężczyzna nie należy do osób, które łatwo uwieść dlatego ma być bardzo trudno. Nie jest, Alex dość szybko znajduje sposób, żeby zaistnieć w jego życiu i wszystko poszłoby zgodnie z planem, gdyby nie pewne zdarzenia, które sprawiły, że kobieta zaczęła się angażować uczuciowo. Na dodatek jej prawdziwy chłopak zaczyna zachowywać się bardzo źle, a w agencji dzieją się dziwne rzeczy. Co takiego zrobi jej chłopak? Co dzieje się w agencji? Czy Alex wywiąże się z zadania? Czy Dominico pozostanie tylko zadaniem?

Historia w książce mnie się spodobała, uważam, że była ciekawa i wciągająca. Akcja dość dynamiczna, z zaskakującymi zwrotami. Książkę czytało się szybko, przeżywając historię razem z bohaterami. To niebanalny romans pełen tajemnic, intryg, niedopowiedzeń, które znacząco wpływają na życie Alex i Dominoco.

Bohaterowie dobrze wykreowani.
Alex przez to, gdzie pracuje, co chwilę musi zmieniać swoją tożsamość. W pewnym momencie sama do końca nie wie, czy to tylko pozory, jej gra do roli, jaką ma przydzieloną w zadaniu czy ona sama. To kobieta z jednej strony silna, profesjonalna, idąca do przodu z podniesioną głową. Jednak z drugiej samotna, czasem zagubiona, pragnąca wsparcia i miłości.
Dominico jest wykładowcą i psychologiem, zdobył wiele tytułów, jest ceniony i naprawdę dobry w tym, co robi. To mężczyzna, który nie boi się powiedzieć prawdy, szczery, otwarty, a przy tym sympatyczny, umiejący okazywać uczucia.

Książka pt.: „Zatracona” to moim zdaniem bardzo udany debiut, który z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/03/wydawnictwo-lipstick-books-ksiazka-pt.html
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 15.03.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zatracona

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames