Facebook Pixel

Tam gdzie jesteś

Tam gdzie jesteś

Dostępność: Dostępny

36,99 zł
- +
LUB

Opis

Tomasz Betcher Tam gdzie jesteś

Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje potrzebują bliskości jak nigdy przedtem. Ale w życiu nic nie jest takie proste…

Z pozoru wszystko jest idealnie – Ania ma świetną pracę marketingowca w sektorze bankowym, cenionego adwokata za męża, dobry samochód, zamożne życie i syna itd. Rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Ania wreszcie podejmuje decyzję, że odchodzi od domowego tyrana, a jej dawne życie pryska niczym bajka mydlana.

Składa pozew o rozwód i wyjeżdża do Jantaru, aby sprzedać domek letniskowy odziedziczony po ojcu. W jednej chwili, wraz z przekręceniem klucza w zamku, zmienia się życie Anny. Zaskoczona odkrywa, że w domku jest lokator – Adam, który szukał schronienia przed zimą. Szybko nawiązują porozumienie, niemal bez słów – czyste szaleństwo? A może miłość?

Barwny język, wciągająca fabuła i konstrukcja powieści sprawiają, że szybko wsiąkamy w jej klimat. W swym debiucie Betcher przemycił dużą dozę wrażliwości emocjonalnej i empatii. Jest jednak rysa na szkle – Adam ma mroczną przeszłość, o której nie mówi, a przecież nie został bezdomny bez konkretnego powodu…

„Tam gdzie jesteś” to opowieść przede wszystkim o relacjach międzyludzkich oraz humanistycznych wartościach, m.in. dostrzeganiu drugiego człowieka mimo odmiennych losów i doświadczeń, szacunku, ludzkiej godności, otwartości, ale też poszukiwaniu celu i motywacji w życiu.

Dodatkowe informacje

Data premiery 13-02-2019
Liczba stron 320
Wydawca W.A.B.
Autor Tomasz Betcher
Format 135 x 202
ISBN 978-83-280-6253-5
Kategoria Wydawcy Literatura piękna
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Tam gdzie jesteś

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames