Facebook Pixel

Ta druga

Ta druga
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
44,99 zł
Special Price 33,74 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Dla Marcie małżeństwo z Jasonem było jak spełnienie marzeń. Zmieniło się całkowicie jej życie, a ze zwykłej dziewczyny stała się żoną bogatego człowieka, zaczęła należeć do elity. Jednak wcale nie jest łatwo. Jest drugą żoną, na dodatek młodszą i pochodząca z zupełnie innego środowiska. Wiele pracy kosztuje ją akceptacja przez znajomych Jasona i jest szczęśliwa, kiedy jej się to udaje. Teraz ma być tylko dobrze.
Po śmierci żony William, szef i znajomy Jasona, wyjeżdża do Londynu. Mężczyzna ma zamiar zostać tam dłuższy czas, a Jason liczy na to, że uda mu się przejąć firmę. Jednak William nie tylko wraca wcześniej, ale przywozi z sobą młodziutką i piękną żonę. Keisha zachowuje się zupełnie inaczej niż kobiety z elity, jest beztroska, impulsywna. Marcie widząc, jak jej mąż reaguję na Keisha, zaczyna bać się o swoje małżeństwo. William zaczyna widzieć wady w młodej żonie, na dodatek grozi mu niebezpieczeństwo. Jakie? Czy Marcie ma racje? Czy Jason przejmie firmę? Co się stanie z Williamem?

Szczerze powiedziawszy, początek książki nie za bardzo mi się podobał i myślałam, że sobie ją odpuszczę. Bardzo się cieszę, że jednak tego nie zrobiłam, ponieważ im więcej stron przeczytałam, tym bardziej mi się podobała. To historia, w której było wiele zaskakujących momentów. Akcja jest wolniejsza, ale nie znaczy to, że nudna, a wręcz przeciwnie, nie licząc początku, książka była ciekawa i wciągająca.

Głównych bohaterów mamy kilku i według mnie każdy z nich jest dobrze wykreowany.
Marcie i Keisha obie młodsze od swoich mężów, obie dzięki małżeństwu wkroczyły do świata bogaczy, każda jest drugą żoną. W sumie to wszystko, co je łączy. Tylko czy aby na pewno? To musicie sami odkryć. Ja zdradzę tylko tyle, że obie momentami lubiłam, a momentami nie znosiłam.
Jeśli chodzi o męskie postacie to mamy Jasona i Williama. Niestety o nich nie powiem wam zbyt wiele (nie da się jednocześnie, nie zdradzając ważnych zdarzeń z książki). Zdradzę tylko, że należy ich dobrze poznać, aby muc sobie wyrobić o nich zdanie.

„Ta druga” to książka, która pomimo słabego początku okazała się naprawdę ciekawa. Ze swojej strony polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/04/wydawnictwo-wab-ksiazka-pt-ta-druga.html
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 03.04.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Ta druga

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames