Reputacja

Reputacja

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Cena aktualna na stronie: 29,99 zł Oszczędzasz 10,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
- +
LUB

Opis

Milena Bilkiewicz, youtubowa sensacja ostatniej dekady, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej specjalistka od zarządzania wizerunkiem, a zarazem najbliższa przyjaciółka, Alicja, postanawia zająć się sprawą. Nie przeczuwa jednak, że prywatne śledztwo zaprowadzi ją w miejsca, w których przyjdzie jej się zmierzyć także z bolesną prawdą o sobie samej i o ludziach, którym dotąd ufała.

Czy Alicja będzie miała jakiekolwiek szanse starciu z nieprzewidywalnym i groźnym porywaczem? Czy zdoła odróżnić fakty od elementów artystycznej kreacji, którą przecież sama każdego dnia uwiarygodniała?

Czy zdoła się zmierzyć z bolesną prawdą o sobie samej i ludziach, którym dotąd ufała?

Dodatkowe informacje

Data premiery 12-02-2020
Liczba stron 304
Wydawca W.A.B.
Autor Marcin Kiszela
Format 135 x 202
ISBN 978-83-280-7531-3
Kategoria Wydawcy Kryminał, sensacja
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

Czy w dobie wirtualnej rzeczywistości i ogólnodostępnych mediów społecznościowych jesteśmy w stanie tak naprawdę poznać drugiego człowieka? To warunki idealne, by wykreować się na taką osobę, jaką chciałoby się być, a nie jest w rzeczywistości. Stać się lepszą wersją siebie, taką, jaką inni chcą oglądać. A jaka jest prawda? Co dzieje się naprawdę po drugiej stronie ekranu? Te zagadnienie porusza nowy thriller Marcina Kiszeli pt. „Reputacja".

Książkę czyta się dobrze – narracja poprowadzona jest ciekawie, podzielona na kilka osób, głównie jednak wypowiada się Alicja i Szymon – obydwoje przedstawiają swoją wersję wydarzeń fikcyjnemu pisarzowi, który chce o tym napisać książkę. Tematy poruszane są ciekawe, aktualne, w większości zahaczają o problemy, które przed dobą Internetu nie istniały. Zabrakło mi tu jednak trochę wyjaśnień końcowych, przez co książka wydaje się niepełna. Może też autor trochę na mocno popłynął na końcu, bym w pełni mogła uwierzyć w wiarygodność historii. Jest nieźle, ale do określenia 'dobra' troszeczkę brakuje.
Ocena
Recenzja wg Kryminał na talerzu / (Dodano 18.04.2020)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Reputacja

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames