Facebook Pixel

Psy pożrą ciało Jezebel

Psy pożrą ciało Jezebel
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
42,99 zł
Special Price 34,39 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

"Po prostu bierz to, co widzisz, za to, czym się wydaje. A nie odwrotnie. Nie ma potrzeby. Tu się nic nie ukrywa, wszystko jest na wierzchu."
.
Relacje matki i córki. Choć ojciec i mąż, ma tu też swoje miejsce. Córka popełnia samobójstwo prawdopodobnie po hejcie w wirtualnym świecie. Matka odbywa podróż w głąb siebie, chce się zmierzyć z koszmarami własnymi i nieżyjącego dziecka. Z własnymi nałogami (alkohol, psychotropy) ale równocześnie z cyberprzestrzenią, która wdarła się do jej życia. Rozmawia ze sobą, wspomina córkę, szuka winnych. Co zrobiła/zrobiły źle? Gdzie popełniła/popełniły błędy?
Wszystko utrzymane w tajemniczym klimacie.
Sporo rzeczy jest tu nieoczywistych. To jawa czy sen?  Bełkot człowieka uzależnionego? A może to świat wirtualny, otaczające z każdej strony piksele?
Historia z rodzaju tych niedopowiedzianych, dających miejsce dla własnej interpretacji.
To taka literatura, że ją czytasz, nie wiesz czy  właściwie rozumiesz ale i tak czytasz. Mało tego, czerpiesz z tego zamieszania sporo przyjemności. Zrozumiałam po swojemu, jako matka i jako osoba zawodowo znająca temat, każdy bagaż doświadczeń pozwala nam inaczej spojrzeć na problem. To była emocjonująca podróż. A problem hejtu, czy w ogóle młodzieży w cyberprzestrzeni będzie coraz większym problemem społecznym. Mam nadziej, że ta lektura znajdzie swoich zwolenników. To niekomercyjne ale zachwycające pisanie.
Ocena
Recenzja wg @nataliicodziennosc / (Dodano 05.11.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Psy pożrą ciało Jezebel

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames