Otulone nocą. Mała kaszalotka i tajemnica nocy

Otulone nocą. Mała kaszalotka i tajemnica nocy
Ocena
Ocen: 1

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
32,99 zł
Cena aktualna na stronie: 18,00 zł Oszczędzasz 14,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9,24 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

„Mała Kaszalotka i tajemnica nocy” to propozycja książki na dobranoc dla dzieci z serii „Otulone nocą”. Ilustracje Elki Grądziel z tekstem Pauliny Chmurskiej tworzą uroczą i piękną historię podwodnego świata. Jest to magiczna, bajkowa i ciekawa historia małej kaszalotki, która odkrywa ocean nocą, a towarzyszą jej niesamowite morskie stworzenia, które świecą w ciemności. Właśnie te świecące elementy sprawiają, że jest ona taka niezwykła. Połączenie kolorów w każdej z ilustracji dodaje opowieści bajkowego charakteru.

Książka nie tylko bawi, ale również uczy. Maluchy podczas wyprawy kaszalotki dowiedzą się wiele cirkawostek na temat oceanów i stworzeń je zamieszkujących, w tym tytułowych kaszalotów. Na samym początku poznajemy dom, który wydawać by się mógł abstrakcyjny, jednak istnieje on naprawdę, a jest to dobrze nam znany ocean. Szarlotta to miła i bardzo ciekawa kaszalotka, która postanawia dowiedzieć się, co dzieje się pod wodą, gdy wszyscy już śpią. Pewnego dnia wiedziona swoją ciekawości postanawia wybrać się w nocną podróż po oceanie. Podczas podwodnej wycieczki towarzyszy jej przyjaciółka meduza. Szarlotta szybko przekona się, że ocean nocą jest piękny, ale również bywa niebezpieczny. Zabierzcie Wasze dzieci w podróż z kaszalotką. Razem z nią poznają tajemnice nocnego oceanu, a towarzyszyć im będą morskie stworzenia świecące w ciemnościach.

Pięknie ilustrowana opowieść jest idealną propozycją dla dzieci, które uwielbiają poznawać świat. Cała książka jest szczegółowa i niezwykle dopracowana. Dzięki niej maluchy dowiedzą się z czego składa się rafa koralowa, jak porozumiewają się kaszaloty lub jak długo śpią. Jest to mądra, wartościowa i książeczka dla młodszych czytelników. Ilustracje są wyjątkowe i magiczne, potrafią oczarować czytelnika. Pięcioletni Wojtek powiedział „Wow”, gdy zobaczył te świecące strony, a wycieczka kaszalotki bardzo mu się spodobała. Więc, myślę, że więcej dodawać już nie muszę, tylko ją Wam polecić.
Ocena
Recenzja wg Blondynkowe_ksiazki / (Dodano 11.05.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Otulone nocą. Mała kaszalotka i tajemnica nocy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames