Opowieści dziadka. Historie rodzinne dla wnuków

Opowieści dziadka. Historie rodzinne dla wnuków

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
34,99 zł
Cena aktualna na stronie: 24,49 zł Oszczędzasz 10,50 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,49 zł

Opis

Historia rodzinna opowiedziana przez babcię lub dziadka wnukom. Album, w którym znajdują się pytania: między innymi o ich dziadków, rodziców, dzieciństwo, młodość.

Miejsce na fotografie/ilustracje.

Dodatkowe informacje

Data premiery 05-01-2018
Liczba stron 96
Wydawca Wilga
Autor praca zbiorowa
Format 29.5 x 21.0 cm
ISBN 978-83-280-5182-9
Typ okładki twarda

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

"Opowieści babci" i "Opowieści dziadka" to bardzo podobne do siebie książki. Jak wskazuje poszczególny tytuł jedna z nich adresowana jest do babci druga zaś do dziadka. W ich wnętrzu znajdziemy natomiast mnóstwo miejsca na własne zapiski. Jest chociażby drzewo genealogiczne, miejsce na opowieści o dzieciństwie, młodości, a nawet życiu dorosłym. Miejsce na to aby opowiedzieć o swoich bliskich, przyzwyczajeniach, ulubionych zabawach, zabawkach, sukcesach czy zainteresowaniach. Są tu też miejsca na fotografie, które pozwolą wnukom lepiej poznać ich przodków...

Albumy te są bardzo starannie wydane, są eleganckie zarówno na zewnątrz jak i w środku gdzie piękna delikatna grafika cieszy oko. Takie publikacje na pewno nie zostaną uzupełnione przez babcie/dziadka w kilka dni. Na ich wypełnienie trzeba będzie poświęcić sporo czasu, ale niewątpliwie warto gdyż mogą okazać się czymś co połączy pokolenia, prawdziwym rodzinnym skarbem po który będziemy sięgać z sentymentem przez długie lata. Co do pytań to są one bardzo konkretne, przez co wypełnienie albumów strona po stronie nie jest problemem. Można je wypełniać właściwie od każdego momentu, niekoniecznie od początku. Zawsze można bowiem wrócić i uzupełnić puste strony.

Niewątpliwie dzięki takim albumom można zrobić wyjątkowy prezent swoim wnukom, przybliżyć im życie rodzinne, a tym samym jeszcze bardziej zacieśnić z nimi relacje. Moje maluchy już przekazały te egzemplarze babci i dziadkowi teraz czekamy aż wrócą one do nas ponownie wypełnione po brzegi niezwykłymi rodzinnymi historyjkami. Polecam ;)
Ocena
Recenzja wg emik84 / (Dodano 29.01.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Opowieści dziadka. Historie rodzinne dla wnuków

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames