Młody matematyk. Notatnik

Młody matematyk. Notatnik
Ocena
Ocen: 2
Autor: Alice James

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
29,99 zł
Cena aktualna na stronie: 16,00 zł Oszczędzasz 13,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,55 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 2

Produkty: 2

Matematyka - dla jednych zmora, dla innych ukochany przedmiot. Ksawery należy do tej drugiej grupy i z chęcią sięga po wszelkie książki z nią związane. „Młody matematyk. Notatnik” okazał się książką bogatą w treść, która spełniła nasze niemałe oczekiwania.

W książce znajdziemy bardzo dużo różnorodnych zadań do wykonania. Dziecko będzie liczyć, rysować, tworzyć, projektować i wiele więcej. Poziom zadań jest dość różny. Znajdziemy takie naprawdę łatwe, ale również takie, nad którymi sama musiałam chwilę pomyśleć.

Jednak książka to nie tylko same zdania. Znajdziemy w niej także m.in. informacje, czym jest matematyka.

„Młody matematyk. Notatnik” to świetna propozycja dla dzieci lubiących matematykę. My polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/03/wydawnictwo-wilga-ksiazka-pt-mody.html
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 01.04.2022)
Powiem szczerze, że gdybym była młodsza, to książka „Młody matematyk. Notatnik” byłaby dla mnie idealna. Uwielbiałam rozwiązywać takie zadania. Nadal się zastanawiam, czy książkę podaruję mojemu bratankowi, czy sama zacznę robić te zadania ;)

W tej książce jest pełno różnorodnych zadań do rozwiązania, odkryć, czy rzeczy do zbadania lub wyobrażenia sobie. I tak, jak zróżnicowana jest matematyka, tak samo różnorodne są zadania w tej książce. Jest zabawa z figurami geometrycznymi, liczbami, ciągiem Fibonacciego, a także projektowanie, kodowanie, szukanie prawidłowości, matemagia i wiele, wiele innych ciekawostek.

Książka może być świetnym zajęciem dla młodych miłośników matematyki. Myślę, że przez różnorodność zadań może zainteresować też dzieci, które matematykę kojarzą tylko z liczeniem.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 19.03.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Młody matematyk. Notatnik

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames