Facebook Pixel

Mała Nina i wakacje

Mała Nina i wakacje
Ocena
Ocen: 2

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 27,99 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 2

Produkty: 2

Nina właśnie kończy klasę trzecią, a przed nią wspaniały czas-wakacje. Dziewczynka bardzo się cieszy, tym bardziej że wraz z mamą ma udać się nad morze, a z tatą w góry. Niestety plany nie do końca się udają, a jeden z wyjazdów zostaje odwołany. Dlaczego? Który? Jak dziewczynka spędzi wakacje?

Przygody Niny są opowiedziane jej oczami, co według mnie jest plusem. Są ciekawe, wciągające, niejednokrotnie wywołujące dużo śmiechu.

Wizualnie książka jest ciekawa. Znajdziemy w niej nieduże, dość ładne rysunki przedstawiające główną bohaterkę.

Nina, główna bohaterka książki, jest sympatyczna, urocza, kocha zwierzęta i choć nie zawsze jest grzeczna, potrafi wyciągnąć wnioski (przynajmniej w większości przypadków). Jej po prostu nie da się nie polubić.

„Mała Nina i wakacje” to świetna książka w wakacyjnym klimacie. Jest pełna przygód, z sympatyczną bohaterką. Polecam dla dzieci w okresie wczesnoszkolnym.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 21.07.2022)
,,Mała Nina i wakacje" od @wydawnictwo_wilga to książka, która umiliła nam podróż powrotną znad morza i momentami rozbawiała aż do łez!

Nina to bardzo mądra i ciekawa świata dziewczynka, która ma mnóstwo pomysłów i nie grzeszy kreatywnością. Nawet spaghetti w jej wykonaniu jest dość oryginalne!

Zaczynają się wymarzone dla dziewczynki wakacje, jednak zanim Nina wyruszy nad morze ze swoją mamą czeka ją kilka dni w domu i na działce wraz z jej najlepszą przyjaciółką. Dni mijają bardzo szybko, ponieważ dziewczynki mają mnóstwo fantastycznych pomysłów- od budowania błotnej zasadzki na koleżankę, po szykowanie własnego domku kryjówki i zbieranie czereśni na handel. A jeszcze przecież konkurs na prawdziwą Pippi!

Przed dziewczynkami wiele pięknych dni, wypełnionych świetnymi a czasami wręcz niebezpiecznymi przygodami, gdzie wymagana była interwencja lekarza.

Druga część wakacji upływa im jeszcze lepiej, ponieważ udaje im się wspólnie wyjechać nad morze do malowniczego Föhr, gdzie znowu czeka je wiele atrakcji i... i ponownie medyczna pomoc :)

Gwarantuję Wam wiele pięknych chwil i uśmiechów z tą książką w ręku. Myślę, że spodobają Wam się również niektóre przemyślenia Niny...
,,Czasami zadaję sobie pytaniem czy przypadkiem nie jest tak, że najwięcej odwagi mają dzieci. Na świat przychodzimy bardzo odważni. (...) Im jesteśmy starsi, tym bardziej nasza odwaga się kurczy (...) dążenie do dorosłości jest bez sensu (...)"
Ocena
Recenzja wg boys.books / (Dodano 10.07.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Mała Nina i wakacje

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames