Magazyn

Magazyn
Ocena
Ocen: 1
Autor: Rob Hart

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
44,99 zł
Cena aktualna na stronie: 33,74 zł Oszczędzasz 11,25 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,74 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 1

Produkty: 1

Magazyn to styczniowa premiera od Wydawnictwa WAB. "Żeby zniszczyć system musisz być jego częścią" - to właśnie te słowa zaintrygowały mnie najbardziej i zachęciły do przeczytania książki. I naprawdę było warto. Już teraz mogę Wam ją spokojnie polecić. Książka opowiada o losach dwójki bohaterów. Pierwszym jest Zinnia, kobieta szpieg, która ma za zadanie dostać się do Chmury czyli ogromnej korporacji zajmującej się wysyłką i sprzedażą różnych rzeczy i wykraść jej tajemnice przemysłowe oraz Paxton, mężczyzna, który stracił przez Chmurę wszystko nad czym pracował.
Minęło trochę czasu odkąd czytałam dobry thriller. Po przeczytaniu połowy chciałam dać pięć gwiazdek ale... nie mogłam znieść tego jak bohaterowie czasami byli głupi i dziecinni. Paxton to facet, który nie umie trzymać języka za zębami. Wszystkie ważne elementy swojej pracy jak dziecko opowiadał Zinni. I niby nic w tym złego ale nawet dobrze jej nie znał i ta całą jego ufność była dla mnie po prostu nie do zniesienia. Co do Zinni to nie podobało mi się to jak traktowała Paxtona tj. jako środek do celu itd..
Do plusów mogę zaliczyć sam pomysł na historię. Może to nie jest coś odkrywczego ale moim zdaniem jest bardzo dobrze napisane i wciąga czytelnika. Nie udało mi się przewidzieć zakończenia co też zaliczam do pozytywnych stron książki i szczerze liczę na kontynuację bo co jak co ale autor nie wyjaśnił nam co się stało z naszą Panią szpieg. Oczywiście możemy się domyślać i w ogóle ale naprawdę chciałabym przeczytać jak skończyła się jej przygoda. Bardzo ciekawią mnie też dalsze losy Paxtona i Ember ;)
Ocena
Recenzja wg Boogireads / (Dodano 23.12.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Magazyn

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames