Facebook Pixel

Kuba

Kuba

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 29,99 zł

Opis

Człowiek, mężczyzna, piłkarz – historia ludzka.

Obarczony ciężarem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, niechętnie i bardzo rzadko mówił o swojej przeszłości. Teraz przerywa milczenie i w przejmująco szczerych rozmowach opowiada o sobie, o trudnym dzieciństwie, o tragicznej śmierci mamy, o buncie dorastania i mozolnym pokonywaniu demonów przeszłości. Dzieli się przemyśleniami, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, pokonywaniem stereotypów, jak nie zgubić siebie w świecie mediów, opowiada o blaskach i cieniach piłkarskiego życia. Wypowiadają się też najbliżsi Kuby, przyjaciele, piłkarze i trenerzy. Obecne nowe wydanie wzbogacone jest o nowy rozdział obejmujący ubiegłe trzy lata życia i kariery wybitnego piłkarza.


Mogę już chyba powiedzieć, że trochę poznałam, a może nawet znam Kubę Błaszczykowskiego, i nie mam wątpliwości, że opowieść o nim jako o człowieku jest równie interesująca, jak ta o piłkarzu, który w rankingach najlepszych sytuuje się w pierwszej setce. To historia dramatycznego – trzydziestoletniego – życia, która sprawdziłaby się jako scenariusz filmowy. Chodzą słuchy, że prędzej czy później taki powstanie.
Małgorzata Domagalik


Potworna rzecz mnie w życiu spotkała i starałem się sobie z tym poradzić. Nie było mi lekko, ale cały czas myślałem pozytywnie, wierzyłem, że kiedyś mi się uda. Wydaje mi się, że moja historia może komuś pomóc i dodać wiary w siebie. Uznałem, że warto podzielić się nią z innymi, a nie wszystko trzymać dla siebie. Ale mnie samemu trudno jest się oceniać, zwłaszcza jeśli miałbym mówić o sobie dobrze. Obawiałem się, że mógłbym być nieobiektywny, więc oddałem moją historię
w ręce tych, którzy mnie znają. Taką książkę pisze się tylko raz.
Jakub Błaszczykowski

Dodatkowe informacje

Data premiery 23-05-2018
Liczba stron 528
Wydawca Buchmann
Autor Błaszczykowski Jakub, Domagalik Małgorzata
Format 15.5 x 23.4 cm
ISBN 978-83-280-5569-8
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kuba

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames