Kap, cap, chlap i inne wierszyki ćwiczące języki

Kap, cap, chlap i inne wierszyki ćwiczące języki

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
29,99 zł
Cena aktualna na stronie: 20,99 zł Oszczędzasz 9,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,99 zł
- +
LUB

Opis

Wierszyki wspomagające rozwój mowy dziecka. Zabawne łamańce językowe, rymowanki logopedyczne, teksty oparte na grze słów i humorystycznych skojarzeniach.

Agnieszka Frączek - polska językoznawczyni, specjalizująca się w językoznawstwie niemieckim oraz leksykografii, a także autorka książek dla dzieci.

Dodatkowe informacje

Data premiery 15-09-2021
Liczba stron 96
Wydawca Wilga
Autor Agnieszka Frączek
Format 170 x 216
ISBN 978-83-280-8746-0
Kategoria Wydawcy dla dzieci
Typ okładki twarda

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 2

Komunikowanie się za pomocą słów jest jednym z najważniejszych sposobów porozumiewania się dzieci z otoczeniem. Dlatego ważne jest, aby nauka poprawnej wymowy, była dla dziecka pewnego rodzaju zabawą, bo jak wiadomo wtedy maluchy chętniej się uczą. Wierszyki logopedyczne są jednym z lepszych sposobów na naukę, dzięki ich rytmice i rymom, które chętnie i łatwo przyswajane są przez maluchy, a nauka jest wtedy dla nich świetną zabawą. Regularne uczenie dzieci wymawiania trudnych i problematycznych głosek poprzez naukę wierszyków, czy pojedynczych słów, z czasem z pewnością przyniesie efekty, a nasze pociechy będą miały przy tym dużo frajdy.

„Kap, cap, chlap i inne wierszyki logopedyczne” autorstwa Agnieszki Frączek to propozycja od Wydawnictwa Wilga. Książka jest bardzo ładnie i kolorowo wydana, co z pewnością zwróci uwagę dzieci. Humorystyczne i ciekawe ilustracje Artura Gulewicza pobudzają wyobraźnię i zachęcają do czytania. Każdy z wierszyków jest krótki, rymowany i dowcipny, przepełniony wyrazami dźwiękonaśladowczymi i głoskami, które pobudzą języki do świszczenia, bzyczenia, czy terkotania.

Wspólnie z dziećmi czytajcie na głos, śmiejcie się i bawcie. To świetny sposób na naukę języka polskiego, który małym czytelnikom może przysparzać trudności. Dzięki wierszykom pełnym humoru Wasze dzieci utrwalą poprawną wymowę i, pobudzą wyobraźnię i sztukę kreatywnego myślenia. Jest to idealna propozycja dla dzieci chcących się uczyć i poznawać nowe słowa. Polecamy.
Ocena
Recenzja wg Blondynkowe_ksiazki / (Dodano 15.10.2021)
„Kap, cap, chlap i inne wierszyki logopedyczne” Agnieszki Frączek to zbiór zabawnych wierszyków rozwijających język i mowę u dzieci.

Ta książka to świetna zabawa słowem, rymem, a także wyobraźnią. Wierszyki są pomysłowe oraz pełne humoru i dźwięków. Tam coś kapie, tu coś szumi, gdzieniegdzie mlaszcze, a czasem szeleści. Jest to świetna propozycja do zabaw logopedycznych w domu, w szkole i w przedszkolu. Autorka prezentuje w tej książce 42 wierszyki o bardzo różnorodnej tematyce, wzbogacone nietuzinkowymi i bardzo wymownymi ilustracjami. Wyliczanka o śledziach; wieczór w Ciućkowie, gdzie wszyscy mieszkańcy grają w ciuciubabkę; stróż, który pilnował róż; to i dużo więcej znajdziecie w książce „Kap, cap, chlap…”.

Nauka i ćwiczenia poprzez śmiech i zabawę – czy może być coś lepszego?

Gorąco polecam.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 03.10.2021)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kap, cap, chlap i inne wierszyki ćwiczące języki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames