Jedno z nas - ebook

Jedno z nas - ebook

Dostępność: Dostępny

Przeczytaj fragment
34,99 zł
- +
LUB

Opis

Już w pierwszych tygodniach nauki w Hawthorne College Malin zostaje włączona do wąskiego grona przyjaciół, którego nie opuści aż do końca studiów. Tworzą je: Gemma, zakompleksiona studentka kierunku teatralnego, John – przystojny i zamożny rdzenny mieszkaniec Nowej Anglii, Max – jego nieśmiały kuzyn, przyszły lekarz, Khaled, wiecznie żartujący książę z dalekiego Abu Dhabi, i wreszcie Ruby, śliczna studentka historii sztuki. Malin bardzo się różni od swoich przyjaciół. Skrzętnie ukrywa dramatyczną przeszłość. Tylko udaje zainteresowanie tym, co bawi jej rówieśników – randkowaniem i imprezami – bacznie wypatrując ich najgłębiej skrywanych lęków i słabości.

Krótko przed końcem studiów niespodziewanie wychodzą na jaw sekrety całej szóstki. Malin stara się zachować swój starannie spreparowany wizerunek, ale kilka jej błędnych decyzji puszcza w ruch machinę zdarzeń, które ostatecznie doprowadzają do morderstwa. Kruche relacje łączące przyjaciół powoli zaczynają się sypać, a Malin na własnej skórze przekonuje się, do czego jest zdolna, żeby nie dopuścić do ujawnienia prawdy.

Cambria Brockman snuje historię przyjaźni, nieszczęśliwej miłości i zdrady w intrygującej scenerii położonego na odludziu kampusu.

 

Dodatkowe informacje

Data premiery 24-05-2022
Liczba stron 357
Autor Cambria Brockman
Format pliku EPUB
ISBN 978-83-280-9822-0

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Jedno z nas - ebook

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames