Ja, ocalona

Ja, ocalona

Dostępność: Produkt niedostępny

Przeczytaj fragment
Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Cena aktualna na stronie: 27,99 zł Oszczędzasz 12,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł

Opis

Była diablica i niedoszła anielica Wiktoria Biankowska powraca!

Minęło dziesięć lat odkąd udało jej się wydostać z Tartaru i ocalić zaświaty, a także swoją miłość przed zniszczeniem. Wszystko powinno być pięknie, ale… jej związek się rozpada, a świat zmierza jak zwykle w stronę nieuchronnego końca. Wiktorii w żadnym razie to nie dziwi. Z diabłami przecież nigdy nie można się nudzić!

Lucyfer zmaga się z depresją, jednak zamiast przyjąć pomoc od życzliwych mu osób postanawia przyspieszyć Apokalipsę. Azazel niebawem ma wyjść z anielskiego więzienia, do którego trafił podczas próby wciśnięcia guzika WIELKIEEEGO KATAKLIZMU. Beleth tuła się po świecie usiłując odnaleźć mitycznego ifrita, który zaginął przed wiekami. Z kolei Wiktoria zostaje zatrudniona przy produkcji anielskiego programu Top Angel. Do gry dołącza cherubin Uzjel, skazany na wieki odosobnienia Metatron oraz cała gama znanych i mniej znanych postaci historycznych.

Czy świat czeka zagłada? Czy Wiktoria pogodzi się z Belethem? I co się stało z kotem Behemotem? Jak ułożył sobie życie Piotr? Żeby się tego dowiedzieć, przeczytajcie koniecznie finałowy, oczekiwany przez czytelników przez niemalże dziesięć lat, tom cyklu diabelsko-anielskiego.

Dodatkowe informacje

Data premiery 28-10-2020
Liczba stron 416
Wydawca W.A.B.
Autor Katarzyna Berenika Miszczuk
Format 135 x 202
ISBN 978-83-280-8345-5
Kategoria Wydawcy Literatura piękna
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 1

W książce "Ja, ocalona" autorka, czyli Katarzyna Berenika Miszczuk, przestawia nam świat Wiktorii po upływie 10 lat od ostatnich wydarzeń. Wiele się pozmieniało, oj wiele! Dziewczyna trochę się pogubiła, nie mogąc dać sobie rady ze swoim losem. Postanowiła zostać samotniczką i zerwała kontakt ze wszystkimi dawnymi przyjaciółmi. Mieszka w Arkadii, nadzoruje program Top Angel, zajmując się szkoleniem przyszłych anielic i ma względny spokój. Oczywiście nie byłoby książki, gdyby Wiktoria nie została wciągnięta w kolejną intrygę. W kłopoty wpędza ją nikt inny jak Azazel. A Lucyfer? Za sprawą jego najnowszego pomysłu, czyli rozpętania apokalipsy, do realizacji której już zaczął szukać jeźdźców, wszyscy bohaterowie zostają postawieni na baczność i znów przeżywają wiele przygód oraz muszą podejmować trudne decyzje. Autorka dość mocno pozmieniała wszystkie postacie. Wiktora bardzo dojrzała, Beleth przestał być aż tak porywczy i skory do pakowania się we wszelkie niebezpieczne akcje, zaś Azazel... no może tylko on pozostał w pełni taki jak wcześniej.
Ocena
Recenzja wg books.and.candles / (Dodano 01.12.2020)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Ja, ocalona

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames