Facebook Pixel

Gdzie śpiewają diabły

Gdzie śpiewają diabły

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 29,99 zł

Opis

Ewa, siostra bliźniaczka Piotra, zaginęła bez śladu. I chociaż minęło już dziewięć lat, on nadal nie potraf się z tym pogodzić. Nieoczekiwanie w sprawie Ewy pojawia się nowy trop. Jej zdjęcie znaleziono w rzeczach Patrycji, dziewczyny zamordowanej w Azylu, miasteczku gdzieś na końcu świata. Śledczy bezradnie rozkładają
ręce, a Piotr bez chwili wahania wyrusza w podróż, by dowiedzieć się czegoś więcej. Trafi na miasteczko niczym z horroru: małą społeczność, mroczne sekrety i zmowę milczenia.


Nie mogłam oderwać się od tej powieści, a raczej współczesnej baśni. Nowa książka Magdaleny Kubasiewicz całkowicie mną zawładnęła. Podczas lektury ciągle zachodziłam w głowę, co się stało z sercem śpiewającego Diabła i która opowieść jest prawdziwa. Czy Piotr naprawdę jest w Azylu? A może to wszystko jest tylko snem, jedną z opowieści snutych nad ogniskiem? Jeśli lubicie powieści Neila Gaimana, to koniecznie sięgnijcie po Gdzie śpiewają diabły. Nie zawiedziecie się!
KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK


W niewielkim miasteczku pełnym splątanych uliczek, niepokojących tajemnic oraz dziwnych baśni niezwykle łatwo się zgubić. Tutaj diabły mówią dobranoc i śpiewają nad brzegiem czarnego jeziora, a każdy z mieszkańców ma własną wersję lokalnej legendy, od której wszystko się zaczęło i do której wszystko nieuchronnie dąży. Magdalena Kubasiewicz udowadnia, że magia opowieści potraf być niebezpieczna…
MARTYNA RADUCHOWSKA

– Ma pani rację. Nie wierzę we wróżby.

– Szkoda – odparła niezbyt przejęta deklaracją. – Wielka utrata. Sporo strachu i samotności. Niesatysfakcjonująca praca. Brak więzów rodzinnych. Niedokończona sprawa, która wciąż cię dręczy. Dwa nieudane związki. To twoja przeszłość.
– Czy teraz usłyszę, że wkrótce spotkam miłość swojego życia i wygram w totka? – zakpił Piotr. (…)
– Och, spotkasz, ale lepiej, gdybyś nie spotkał – westchnęła Iwanowa, marszcząc brwi. Mocniej zacisnęła palce: tak mocno, że Piotr przez chwilę obawiał się złamania nadgarstka. (...)
– To boli – syknął Piotr, odsunął grzaniec i sięgnął wolną ręką ku palcom Iwanowej, usiłując je odgiąć. – Niech pani przestanie. Nie wierzę w przeznaczenie.
– Czasem musi boleć. Wyjedź z Azylu. Tak będzie… prościej.
[frgment]

Dodatkowe informacje

Data premiery 16-01-2019
Liczba stron 304
Wydawca Uroboros
Autor Magdalena Kubasiewicz
Format 135 x 202
ISBN 978-83-280-5750-0
Typ okładki miękka ze skrzydełkami

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Gdzie śpiewają diabły

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames