Facebook Pixel

Felcia

Felcia
Ocena
Ocen: 2
Autor: Paweł Pawlak

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
39,99 zł
Special Price 27,99 zł
- +
LUB

Recenzje klientów - Ocen: 2

Produkty: 2

„Felcia” to nie tylko książka o rezolutnej dziewczynce z głową pełną pomysłów. „Felcia” to również podróż w czasie, kilkadziesiąt lat w przeszłość. Dzięki tej podróży dzieci mogą dowiedzieć się, jak wyglądało życie siedmioletniej dziewczynki w czasach, gdy nie było tylu zabawek, telefonów a telewizory były czarno-białe. Razem z tytułową Felcią przeżywamy masę różnych przygód, a wszystko w ciepłej i wesołej atmosferze. Autor zadbał o to, żeby rzeczywistość przedstawiona w książce oddawała realizm tamtych czasów, ale też pokazał, że wyobraźnia i podwórko to świetne narzędzia do super zabawy.
Ocena
Recenzja wg motyle_w_glowie / (Dodano 12.05.2022)
Felcia jest małą dziewczynką żyjącą w przeszłości, choć nie tak dalekiej, bo w latach 70. Jest sympatyczna, wesoła, wie co, lubi a czego nie. Czas płynie jej na zabawie z przyjaciółmi, chodzeniu do szkoły, spędzaniu czasu z rodziną.

W książce znajdziemy kilkanaście rozdziałów, a każdy to inna przygoda tytułowej Felci. Każdy jest inny, ciekawy, wciągający, pełen przygód tytułowej bohaterki.

„Felcia, czyli szkice z kichającym berecikiem” to ciekawa propozycja, dzięki której dziecko nie tylko będzie się doskonale bawić w towarzystwie Felci, ale również zobaczy, jak wyglądały czasy, z dzieciństwa swoich dziadków. Ze swojej strony z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/04/Felciawydawnictwo.html
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 02.05.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Felcia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames