Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022

Dostępność: Dostępny

Sugerowana cena detaliczna:
29,99 zł
Cena aktualna na stronie: 20,99 zł Oszczędzasz 9,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,99 zł
- +
LUB

Opis

Oto NIEZWYKŁY szkolnik – planer TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN! Planer będzie z Tobą na co dzień: w domu, w szkole i w czasie wakacji. 

Zaplanuj naukę, ogarnij prace domowe i ważne wydarzenia. Znajdź czas na swoje pasje.

Poznaj SIEDEM KROKÓW SUPERDZIEWCZYNY DO SUPERORGANIZACJI! Odkryj atuty planowania: dzięki szkolnikowi znajdziesz więcej czasu na MEGAZABAWĘ, realizację marzeń i pasji!

Zainspiruj się historiami znanych SUPERDZIEWCZYN, takich jak IGA ŚWIĄTEK, YOUNG LEOSIA, OLENA ZELEŃSKA, MILLIE BOBBY BROWN czy ASTRID LINDGREN, które odważyły się żyć według własnych zasad. Poznaj ekodziewczyny i dowiedz się, jak zmieniają świat na lepsze!

Przekonaj się, że marzenia mogą się spełniać! Miej odwagę i działaj!

Zostań SZEFOWĄ swojego czasu i działaj jak Emi w Tajnym Klubie Superdziewczyn!

Dodatkowe informacje

Data premiery 26-07-2022
Liczba stron 192
Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Wydawca Wilga
Autor Agnieszka Mielech
Format 142 x 202
ISBN 978-83-280-9318-8
Kategoria Wydawcy dla dzieci
Typ okładki zintegrowana

Opinie

Nie weryfikujemy opinii, ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.

Recenzje klientów - Ocen: 2

Każda nastolatka zdecydowanie marzy o takim szkolniku! "Szkolnik superdziewczyny", to zdecydowanie jeden z fajniejszych organizerów jakie miałam kiedykolwiek okazję posiadać. Aż żałuję, że sama w wieku młodzieńczym takiego nie posiadałam. Z pewnością możę on pomóc wszystkim dziewycznom w świetnej organizacji swojego wolnego czasu zarówno w okresie szkolnym, jak i wakacyjnym! Szkolnik ma również wyróżnione szczególne okazje, na które zdecydowanie trzeba coś zaplanować, bardziej się skupić i przyłożyć do nich większą uwagę. Do takich wyjątkowych dni zostały zaliczone chociażby Halloween, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, czy Walentynki! Oczywiście szczególowe opisy należą się również planom wakacyjnym, które zdecydowanie wymagają poświęcenia większej uwagi, chociażby po to, aby mieć większą motywację do działania, wstawania i nie marnowania całego czasu tylko i wyłącznie na spanie!
"Szkolnik superdziewczyny" idealnie sprawdzi się dla dziewczyn, które nawet dopiero zapoczątkowały swoją przygodę ze szkołą i może być także odpowiedni dla tych, które w tej szkole czują się już jak dinozaury! To właśnie okres nauki obfituje w rozkwit życia towarzyskiego u młodzieży i właśnie w tym okresie najlepiej wszystko planować! W Szkolniku mamy rozplanowane wszystkie tygodnie, w których dokładnie możemy określić swoje cele, plany, czy zamierzenia sportowe. Następnie na koniec tygodnia znajdzie się miejsce na wpisanie wspomnienia tygodnie! Czyli taki szkolnik daje nam również możliwość prowadzenia w pewniej formie pamiętnika! To jest dopiero świetna zabawa i motywacja! Sama kiedyś prowadziłam pamiętnik i uwielbiałam to robić! Spisywać swoje ważne wspomnienia i wydarzenia... myślę, że każdy z nas, a przynajmniej większość przeszła przez okres prowadzenia pamiętnika.
Szkolnik to wspaniała rzecz, i myślę że idealnie mógłby się sprawdzić, chociażby jako prezent, więc jeśli mamy w najbliższym otoczeniu dziewczyny, które mogłyby się z niego ucieszyć, to nie ma się nad czym zastanawiać. Idealny prezent został znaleziony!
Ocena
Recenzja wg Gosia / (Dodano 19.09.2022)
Rozpoczęcie roku szkolnego za nami i tak jak w poprzednich latach, tak i w tym Ameli będzie towarzyszył szkolnik z Emi. Można by pomyśleć, że już z tej serii powinna wyrosnąć, jednak ona nadal uwielbia przygody Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn.

Na samym początku jest instrukcja wyjaśniająca jak z niego korzystać. Według mnie jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Na kolejnych stronach właścicielka uzupełnia swoje dane, wypełnia informacje o sobie, przykleja zdjęcie itp.

Znajdziemy w nim bardzo dużo miejsca na notatki, plany itp. Znajdziemy plener roczny, plan lekcji (również miejsce na wpisanie tych dodatkowych zajęć), tabelki z każdym dniem tygodnia, co sprawia, że zapisane informacje są dość czytelne. Jest miejsce na to, co lubi, na informacje o szkole i wiele więcej.

W szkolniku znajdziemy strony, na których należy zapisać cele, plany, marzanie. Moim zdaniem to zdecydowany plus. Dziecko może zaplanować, co chce osiągnąć w danym roku, co robić w ferie, sporządzić listę prezentów świątecznych, a później sprawdzić ile z tych planów, marzeń udało mu się zrealizować. To doskonała mobilizacja, aby działać, dążyć do wyznaczonego sobie celu, a przy okazji nie zapomnieć o czymś ważnym.

Oczywiście w szkolniku nie zabrakło biografii inspirujących dziewczyn i kobiet. Poznamy bliżej m.in. Igę Świątek.

Wizualnie jest bardzo ładny. Posiada czarno białe rysunki, ładną okładkę i jest przejrzysty, czytelny.

To już kolejny rok szkolny w którym Amela będzie korzystać z szkolnika. Według niej zdaje egzamin na 6+ i jak na razie nie zamierza zamieniać go na żaden inny (a przynajmniej jeśli chodzi o korzystanie w domu, ponieważ córka ma osobno taki który nosi zawsze przy sobie, a osobno ten z którego korzysta w domu). Z przyjemnością polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA
Ocena
Recenzja wg Mama, żona - KOBIETA / (Dodano 02.09.2022)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames