Dziennik 29

Dziennik 29
Ocena
Ocen: 2

Dostępność: Produkt niedostępny

Sugerowana cena detaliczna:
39,99 zł
Cena aktualna na stronie: 29,99 zł Oszczędzasz 10,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,49 zł

Recenzje klientów - Ocen: 2

Produkty: 2

Mocna rzecz. Otwierasz. Pierwsza zagadka, druga, trzecia... prujesz do dwudziestej i nagle nie wiesz co zrobić. Głowisz się, zastanawiasz, mija tydzień. Odkładasz na półkę. Po miesiącu wyciągasz, otwierasz na łamigłówce, która złamała Twoją głowę i... rozwiązujesz. Po prostu. I dziwisz się, jak mogłeś tego nie wiedzieć. Rozwiązujesz kolejne aż do kolejnej zagwozdki.
Ta pozycja pozwoliła mi zrozumieć powiedzenie "trafiła kosa na kamień". Dała mi coś jeszcze - mówią, że to taki "escape room w okładce". Żaden escape room nie dał mi tyle razy wykrzyknąć "Eureka!" jak ta niepozorna czarna książeczka. Brawo! :)
Ocena
Recenzja wg Adrien Nox / (Dodano 16.03.2020)
Rewelacja!
Interaktywna gra książkowa jest jak Escape Room, tyle, że bezpieczniejsza i chyba jednak bardziej wymagająca. Przynajmniej w kwestii używania narządu ośrodkowego układu nerwowego. I co najważniejsze, możesz swój Escape Room zabrać zawsze i wszędzie tam, gdzie chcesz.
Solo lub w grupie, w jeden dzień lub w kilka wieczorów, spokojnie i powoli lub na wyścigi. Bez różnicy, jak podejdziesz do Dziennika 29, pewne jest jedno - łatwo nie będzie. Masz do rozwiązania 63 zagadki, za którymi kryje się niezwykła fabuła książki. Możesz stać się częścią wspaniałej przygody i ruszyć mózgiem, jak przy żadnej innej książce. A przyznać musimy, że niektóre zagadki bywają bardzo, bardzo trudne... Choć jak na to popatrzymy z punktu widzenia ludzi, którzy już przez Dziennik 29 przeszli, to zagadki są banalnie proste, trzeba jednak ruszyć mózgownicą i myśleć nieszablonowo. Czasami musisz wyjść poza ramy standardowego myślenia i choć na pierwszy rzut oka Twoje pomysły wydawać się będą głupie, to uwierz nam, jest to klucz do rozwiązania najważniejszej zagadki tej książki - "Gdzie podziali się naukowcy?".
Ocena
Recenzja wg Hultaj Literacki / (Dodano 27.04.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Dziennik 29

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Wilga Play - Buchmann - Uroboros - Lipstick Books - Foxgames