Facebook Pixel

Dzień dobry, kochanie

Dzień dobry, kochanie
Autor: Amoruso Elisa

Dostępność: Produkt niedostępny

Normalna cena:
39,90 zł
Special Price 31,92 zł

Opis

Dwie dusze, które spotykają się, rozstają, odnajdują i…

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ POKONUJE CZAS I ODLEGŁOŚĆ. CIEPŁA, ZABAWNA, WYJĄTKOWA POWIEŚĆ. ROMANTYCZNA JAK „JEDEN DZIEŃ”

Rzym i Mediolan leżą daleko od siebie, a mimo to uczucie między Agnese i Lorenzem jest niczym ogień, który tli się niewielkim płomieniem, lecz się nie wypala.

Poznali się, będąc jeszcze dziećmi, pewnego upalnego lata w Emilii-Romanii. Od tamtego czasu upłynęło już wiele lat, a beztroskie zabawy ustąpiły miejsca przenikliwym spojrzeniom pełnym pożądania.

Zielonooka Agnese o rudych włosach dużo czasu poświęca nauce, jest uparta i marzy o tym, by zostać lekarzem. Bogaty i czarujący Lorenzo, wychowany pośród luksusów i wygód, pasjonuje się fotografią i kinem. Spędza czas na wystawnych, suto zakrapianych imprezach, uwodząc coraz to inne aktorki i modelki. Mimo to jedynym głosem, jaki chciałby słyszeć podczas samotnych nocy, jest głos Agnese. Ona potrafi słuchać, zna go jak nikt inny i umie czasem porządnie go zganić, ale też obdarzyć ciepłym słowem, nawet wtedy, gdy już świta, a w szpitalu czekają na nią pacjenci. Zostając kardiologiem, poszła za głosem swojego powołania i spełniła marzenie, które towarzyszyło jej od dziecka. Agnese i Lorenzo przemierzają wszystkie etapy życia, wciąż spotykając się i rozstając, kochając się i oddalając się od siebie, aż do momentu, w którym przeznaczenie w końcu postanawia im pomóc...

Dodatkowe informacje

Data premiery 21-05-2014
Liczba stron 352
Wydawca Olé
Autor Amoruso Elisa
Format 123 x 194
ISBN 978-83-280-0777-2
Typ okładki miękka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Dzień dobry, kochanie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames