Facebook Pixel

Basia. Szczęśliwą się bywa

Basia. Szczęśliwą się bywa

Dostępność: Dostępny

Normalna cena:
44,99 zł
Special Price 18,00 zł
- +
LUB

Opis

Brakujące ogniwo w opowieści o rodzinie Stuhrów.

Długo się wahała, zanim zdecydowała się na tę, tak bardzo osobistą, opowieść o sobie i bliskich. Pomyślała jednak, że jej relacja może dodać otuchy wielu kobietom, bohaterkom drugiego planu. Powstała niezwykła książka, która pokazuje Basię i niełatwe indywidualności wybitnych Stuhrów z perspektywy żony i matki – rozumiejącej i uważnej. Książka, która odsłania skalę kobiecego kompromisu.
Basia Stuhr opowiada o swoich korzeniach: trudnym dzieciństwie w prowincjonalnym mieście na Śląsku, niełatwych relacjach z matką, wybijaniu się na niezależność dzięki talentowi i miłości do muzyki, o wypłynięciu na szerokie wody rozwijającej się kariery skrzypaczki, o wielkiej miłości. Kiedy ciężkie choroby dotknęły Jerzego i córkę Mariannę, podjęła walkę o zapewnienie im najlepszej pomocy medycznej, a potem, w czasie rekonwalescencji, o ich spokój i pogodę ducha.
Wkrótce zaangażowała się w działalność społeczną, udzielając się w fundacji, która zapewnia wsparcie psychologiczne osobom chorym na raka.
W swojej książce pełnej nieznanych faktów – przywoływanych również w relacjach świadków, przyjaciół i kolegów – z około setką unikatowych zdjęć, zachęca czytelniczki, by zawsze były sobą.

Dodatkowe informacje

Data premiery 14-03-2018
Liczba stron 304
Wydawca W.A.B.
Autor Stuhr Barbara, Nowicka Beata
Format 23.4 x 15.5 cm
ISBN 978-83-280-4554-5
Typ okładki twarda

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Basia. Szczęśliwą się bywa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:
Grupa Wydawnicza Foksal - WAB - Wilga - Buchmann - Uroboros - YA! - Lipstick Books - Foxgames